با یونترنت بفروشید پولدار شوید موفق شوید

در یونترنت میتوانید ثبت نام کنید و بلافاصله به بازار جهانی یونترنت ملحق شوید سپس محصولات خود را به فروش برسانید

فروشنده ویژه

فروشنده ویژه به فروشندگانی می گویند که در 6 ماه گذشته هیچگونه گزارش تخلفی دریافت نکرده باشند و به بهترن شکل ممکن پاسخگویی مشتریان بوده اند.

فروشنده عادی

فروشنده عادی کسانی هستند که به تازگی به یونترنت ملحق شده اند و چندان تجربه کاری در یونترنت ندارند.اما نگران نباشید شما هم میتوانید ویژه شوید.

همکاری

فروشندگان محترم میتوانند برای کسب و کار خودشان به غیر از نام کاربری خود افرادی را هم به عنوان کارمند استخدام نمایند و بهشون دسترسی متفاوت بدهند.

ربات نویسنده(اختیاری)

کسانی هستند که شاید فرصت درج محصول ندارند و این شاید شما را به پیشرفت دور کند .اما اصلا نگرانی ندارد.ربات پیشرفته یونترنت به صورت خودکار برای شما محصول ثبت می کند.

سوالات متداول شما

ما در یونترنت همیشه سعی داریم که امنیت را بهترین نحوه ممکن رعایت کنیم.

تمامی اطلاعات فروشندگان , نویسندگان و خریداران در یونترنت به صورت امانت نگه داری می شود و به هیچ عنوان از اطلاعات شما سئو استفاده و یا برای کارهای تبلیغاتی در نظر گرفته نمی شود.

خیر ، ما در یونترنت همه چیز را به صورت رایگان در اختیار شما میگذاریم اما اگر فروشنده ای بخواهد که به صورت ویژه تبلیغ محصول را انجام دهد شامل هزینه می شود.

در یونترنت می توانید هر محصولی را که مطابق قوانین مجموعه میلاد باشد را به فروش برسانید و در فروش محصول هیچگونه محدودیتی نداریم و نخواهیم داشت.

پشتیبانی تمامی محصولات و خریداران با فروشگان می باشد و یونترنت هیچگونه حق دخالتی در این امر ندارد.

اگر بازهم سوالی دارید میتوانید از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید