گلکسی A04 آپدیت One UI 5.0 را دریافت کرد

به تازگی سرعت انتشار نسخه جدید One UI برای گوشی‌های سامسونگ به طور قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. در همین راستا، روند انتشار One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ برای گلکسی A04 آغاز شده است. این آپدیت در حال حاضر برای کاربران ساکن کشور قزاقستان منتشر شده ولی به‌زودی کاربران ساکن سایر کشورها هم این آپدیت‌ را دریافت خواهند کرد.

One UI 5.0 که جدیدترین نسخه‌ی رابط کاربری گوشی‌های سامسونگ است، نسبت به نسخه‌ی قبلی با بهبود‌های مختلفی روبرو شده است. از بین این تغییرات می‌توانیم به تغییرات ظاهری اشاره کنیم که در کل ظاهر آن را مدرن‌تر و جذاب‌تر کرده است. انیمیشن‌ها در این نسخه روان‌تر هستند و تجربه کاربری بهتری ارائه می‌کنند. به لطف بهبود‌های صورت گرفته در زمینه‌ی سرعت، احتمالا کاربران گلکسی A04 بعد از نصب این آپدیت، با عملکرد بهتری روبرو می‌شوند. از سوی دیگر باید به بهبود مصرف باتری هم اشاره کنیم.

به طور کلی سامسونگ با وجود اینکه هر ساله تعداد زیادی گوشی راهی بازار می‌کند، ولی طی چند سال گذشته توجه زیادی به آپدیت گوشی‌های خود نشان داده است. این در حالی است که تقریبا تمام سازندگان گوشی‌های اندرویدی در این زمینه ضعف‌های بزرگی دارند. با توجه به این موضوع، امیدواریم دیگر شرکت‌های اندرویدی هم در این زمینه عملکرد بهتری از خود نشان بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما