گزارش مشکل از توسعه‌ی بازی Wonder Woman

حدودا سه سال پیش و در جریان مراسم گیم اواردز سال ۲۰۲۱ بود که برای اولین بار از بازی Wonder Woman استودیوی مونولیث پروداکشنز (Monolith Productions) رونمایی شد. این استودیو از آن زمان تا به امروز، هیچ‌گونه اطلاعات جدید و یا حتی گیم‌پلی این اثر را به اشتراک نگذاشته است. کمپانی برادران وارنر هم تنها به این اشاره داشته‌اند که بازی واندر وومن قرار نیست اثری لایو سرویس باشد.

در حالی که بسیاری از بازیکنان و طرفدارها انتظار دارند تریلر جدیدی از این بازی در مراسم سامر گیم فست که بامداد جمعه برگزار می‌شود، نمایش داده شود اما به‌نظر می‌رسد چنین اتفاقی رخ ندهد. گرگ میلر (Greg Miller) از رسانه Kinda Funny فاش کرد که سال گذشته با یک اینسایدر در رابطه با این بازی صحبت کرده و او گفته که توسعه بازی به مشکل خورده است. این فرد جزئیات بیشتری را مطرح نکرده و ادعا داشته منظور از «به مشکل خوردن بازی» این است که بازی در آن نقطه‌ای که استودیوی مونولیث می‌خواهد، نیست و انتظارات را برآورده نمی‌کند.

بدین ترتیب، طرفداران نباید در این هفته منتظر نمایش جدیدی از بازی Wonder Woman باشند. در حال حاضر کمپانی برادران وارنر به عنوان ناشر به هیچ عنوان روزهای خوبی را سپری نمی‌کند و حسابی بازیکنان را شاکی کرده است. از نحوه درآمدزایی آن‌ها در مورتال کامبت ۱ گرفته تا عرضه جنجال‌برانگیز بازی سوساید اسکواد (Suicide Squad: Kill the Justice League) و حال هم که شایعات ناراحت‌کنننده‌ی حول بازی واندر وومن، باعث خشم عده‌ای از گیمرها و بی‌اعتمادی آن‌ها نسبت به ناشر شده است.

فعلا تاریخ عرضه دقیق و مشخصی برای بازی Wonder Woman اعلام نشده اما می‌دانیم این اثر، عنوانی تک‌نفره و جهان باز است که همانند سری بازی‌های Middle-earth، سیستم نمسیس (Nemesis) را در خود دارد. برخی گزارش‌های دیگر نیز حاکی از این هستند که بعضی اعضای WB Games Montreal (سازندگان بازی گاتهام نایتس) در روند توسعه واندر وومن به استودیوی مونولیث کمک می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما