هک شدن سایت دیجی کالا توسط مدیران دیجی کالا تکذیب شد

یک گروه هکری بین‌المللی خبر از هک کردن دیجی کالا داده‌اند و مدعی شدند که اطلاعات کاربران این دیجی کالا را به دست آورده‌اند، با این حال بررسی‌های بیشتر و بر اساس گفته مدیران دیجی کالا، این هک رخ نداده است و ادعای این گروه هکری یک ادعای کذب است.

عصر گذشته یک گروه هکری اعلام کرد که دیجی کالا را هک کرده است و به انتشار تصاویری از این هک پرداخت. پیگیری‌های یونترنت نشان می‌دهد که این ادعا درست نبوده و موردی که به دست این گروه هکری رسیده، درواقع اطلاعاتی درباره محصولات دیجی کالا بوده که برای هر کاربری قابل نمایش است.


«امیر حسن موسوی» مدیر ارتباطات دیجی کالا نیز در توییتر خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: «دیجی کالا هک نشده است. با یک سرچ ساده مشخص می‌شود اطلاعات منتشر شده، بخشی از محتوای آموزشی دوره طراحی یک سایت با اطلاعات نمونه SAMPLE است و غیر واقعی است.» موسوی همچنین در ادامه توییت خود اعلام کرد: «بخش دیگری از این اطلاعات نیز مثل اطلاعات محصولات و کامنت‌ها و… است که برای هر کاربری قابل دسترس است.» مدیر ارتباطات دیجی کالا در خاتمه توییت خود تاکید کرد این اطلاعات کاربران اولویت همیشگی دیجی کالا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما