هزینه بلو توییتر توسط ایلان ماسک ماهی 8 دلار اعلام شد

ایلان ماسک هزینه جدید سرویس بلو و همچنین ویژگی‌های تازه‌ای که کاربران این سرویس دریافت می‌کنند را اعلام کرد.

با وجود شایعاتی مبنی بر افزایش هزینه سرویس بلو از 4.99 دلار به 19.99 دلار، حالا مالک جدید توییتر یعنی ایلان ماسک هزینه این سرویس را برای کاربران ایالات متحده ماهانه 8 دلار اعلام کرده است.

به گفته ماسک، هزینه این سرویس متناسب با قدرت خرید کاربران، در سایر کشورها تعیین می‌شود.

در این سرویس کاربران به قابلیت‌های جدید زیر دسترسی پیدا می‌کنند:

اولویت در پاسخ‌ها، منشن‌ها و جستجو
امکان ارسال پست‌های صوتی و تصویری طولانی
نصف شدن تبلیغات
دور زدن پی‌وال برای ناشرانی که مایل به همکاری با توییتر هستند

حق اشتراک ماهیانه سرویس بلو در آمریکا 8 دلار تعیین شد

ایلان ماسک اعلام کرده که نسخه جدید توییتر بلو با حق اشتراک ماهیانه 8 دلار در دسترس کاربران ایالات متحده قرار می‌گیرد و هزینه حق اشتراک براساس قدرت خرید کاربران در کشورهای مختلف تعیین خواهد شد.

پیش از این حق اشتراک ماهیانه این سرویس 4.99 دلار بود و حالا با تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک، وضعیت فرق کرده. ایلان ماسک همچنین به برخی قابلیت‌های جدید حساب‌های کاربری دارای سرویس بلو اشاره کرده که می‌تواند برای برخی کاربران مهم باشد.

کاربرانی که این حق اشتراک را پرداخت می‌کنند، می‌توانند ضمن بهره‌مندی از برخی امکانات، یک NFT را به عنوان تصویر نمایه خود انتخاب کنند. همچنین به نظر می‌رسد ایلان ماسک می‌خواد به نحوی همکاری بیشتری با تولیدکنندگان محتوا برقرار کند.

به نظر می‌رسد ایلان ماسک قصد دارد به جای اتکای توییتر به درآمد حاصل از تبلیغات، بخشی از درآمد را از طریق دریافت حق اشتراک تامین کند. وی پیشتر به کارمندان توییتر یک هفته زمان داده بود تا تغییرات مربوط به دریافت حق اشتراک ماهیانه 20 دلار را در توییتر بروزرسانی کنند و هشدار داده بود اگر این تغییرات ظرف یک هفته انجام نشود، کارمندان اخراج می‌شوند.

باید دید در ادامه موضوع حق اشتراک ماهیانه سرویس بلو به چه سمتی خواهد رفت و درنهایت قیمت آن در کشورهای مختلف به چه صورتی تعیین خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما