منشر کردن عکس های انتخاب شده سال 2022 توسط نشنال جئوگرافیک

نشنال جئوگرافیک از بین بیش از ۲ میلیون عکس گرفته شده در ۶۰ کشور جهان، مجموعه‌ای از بهترین تصاویر سال ۲۰۲۲ را منتشر کرد.

نشنال جئوگرافیک از بین بیش از ۲ میلیون عکس گرفته شده توسط حدود ۱۳۲ عکاس در ۶۰ کشور جهان، مجموعه‌ای از بهترین تصاویر سال ۲۰۲۲ را معرفی کرد. برخی از این عکس‌ها از موقعیت‌های مکانی گرمسیری و برخی دیگر از نقاطی از جهان با دمای حدود ۴۹ درجه زیر صفر گرفته شده است.

نشنال جئوگرافیک می‌گوید که عکاسان سراسر جهان، ۲,۲۳۸,۸۹۹ عکس شگفت‌انگیز را تقریباً از تمام قاره‌ها گرفته‌‌اند. در‌نتیجه می‌توان در بین آن‌ها، تصاویر متنوعی را از سراسر جهان مشاهده کرد.

تصاویر منتخب نشنال جئوگرافیک در سال ۲۰۲۲

نشنال جئوگرافیک منتخبی از تصاویر سال ۲۰۲۲ را در نسخه چاپی نشریه خود و همچین در وب‌سایت نشنال جئوگرافیک منتشر کرده است. همان‌طور که گفته شد، این تصاویر حاصل بررسی بیش از دو میلیون عکسی است که در سال جاری گرفته شده‌اند.

در سال گذشته میلادی، ۱۳۲ عکاس برای گرفتن عکس‌ به ۶۰ کشور جهان اعزام شدند و نشنال جئوگرافیک می‌گوید آن‌ها در مجموع به ارزش ۴۰۰۰ پوند تجهیزات برای عکاسی به همراه خود برده‌اند. این عکاسان در مجموع، ۲,۲۳۸,۸۹۹ عکس شگفت‌انگیز از مناطقی با دمای بالا، همچون استان‌های سند و بلوچستان در پاکستان تا دماهای خیلی پایین سرزمین‌های شمال غربی کانادا ثبت کرده‌اند.

تصاویری که در این مطلب به اشتراک گذاشته شده‌اند، تنها تعدادی منتخب از تصاویر ۲۰۲۲ نشنال جئوگرافیک هستند که در نسخه چاپی نشریه نشنال جئوگرافیک و در وب‌سایت آن‌ها منتشر شده‌اند و می‌توانند برای بسیاری جذابیت داشته باشند و تصویری کلی از اتفاقات در سراسر جهان ارائه کنند.

در بین تصاویر، عکسی گرفته‌شده توسط «رنا افندی»، عکاس اهل استانبول دیده می‌شود که یک پروانه نایاب را نشان می‌دهد.

عکس دیگری در بین تصاویر دیده می‌شود که توسط «مکس استون» گرفته شده است و موشک فالکون ۹ اسپیس ایکس را در ساعات اولیه پرتاب از کیپ کاناورال نشان می‌دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما