منتشر شدن اطلاعات جدیدی از بازسازی Fatal Frame 4

کمپانی کوئی تکمو (Koei Tecmo) به تازگی اطلاعات و تصاویر جدیدی را از بازی Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse منتشر کرده است.

این بازی چهارمین نسخه از سری ترسناک Fatal Frame محسوب می‌شود که در سال ۲۰۰۸ میلادی برای کنسول Wii منتشر شد و حال قرار است که نسخه‌ی بهبودیافته‌ی آن از نظر گرافیکی در سال آینده منتشر شود. بازی در جزیره روگتسو در جنوب ژاپن و در یک دهه پس از ناپدید شدن اسرارآمیز پنج دختر جوان در جشنواره‌ی مهتاب جریان دارد. در ادامه وقتی دو نفر از دختران به فاصله‌ی ده سال از ناپدید شدن، کاملا مرده پیدا می‌شوند، سه نوجوان زنده مانده از آن حادثه به آن جزیره‌ی خالی از سکنه برمی‌گردند تا معمای مرگ دوستان خود را حل کنند. این در حالی است که با ارواح ترسناک ساکن در این سرزمین روبرو خواهند شد.

این سه در طول مسیر وارد بیمارستان هایبرا می‌شوند. این بیمارستان قدیمی اکنون ویران شده اما مکانی است که آزمایشات دکتر هایبارا برای درمان سندرم مهتاب در نهایت به چیز مرگباری ختم شد. دختران داستان همچنین به سالن روگتسو، آسایشگاهی که برای درمان سندروم مهتاب ساخته شده است، بازخواهند گشت. مردم محلی از بیمارستان هایبارا به عنوان ساختمان قدیمی و تالار روگتسو به عنوان ساختمان جدید یاد می‌کنند.

از دیگر مکان‌های مهم برای کاوش می‌توان به فانوس دریایی کیپ تسوکیومی و اقامتگاه یوموتسوکی اشاره کرد. به عنوان نزدیکترین نقطه به ماه در جزیره، فانوس دریایی برای پرستش‌کنندگان ماه معنی خاصی دارد. در همین حال، اقامتگاه یوموتسوکی زادگاه یکی از دختران گم شده به نام روکا مینازوکی است و بازدید از این خانه سیل خاطرات مهمی را برای شما زنده خواهد کرد.

این همچنین خانه‌ی پدر روکا، سویا یوموتسوکی است. سویا وسواس زیادی برای تکمیل نقاب ماه گرفتگی دارد و توسط مادر روکا، سایاکا مینازوکی، متهم به دست داشتن در ناپدید شدن روکا است. در نهایت برای افشای حقیقت پشت ناپدید شدن‌ها و در تلاش برای کشف رازهای خاطرات گمشده‌شان ، روکا و دوستانشان باید با ارواح ترسناک و یک قاتل تحت تعقیب مبارزه کنند.

گفتنی است که بازی Survival Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse در تاریخ ۹ مارس ۲۰۲۳ (۱۸ اسفند ۱۴۰۱) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. در کنار نسخه‌ی استاندارد، نسخه‌ی دیجیتال دلوکس بازی نیز عرضه خواهد شد که در کنار محتوای دانلودی اختصاصی در بازی نظیر کاستوم‌های جدید، شامل یک آرت‌بوک دیجیتال و موسیقی متن بازی می‌شود.

بازیکنانی که تا قبل از ۲۲ مارس ۲۰۲۳ (۲ فروردین ۱۴۰۲) یک نسخه از بازی را خریداری کنند، می‌توانند لباسی انحصاری برای شخصیت روکا با عنوان Marie Rose را به عنوان پاداش استفاده کنند. در نهایت بازیکنانی که بازی Fatal Frame: Maiden of Blak Water را تجربه کرده و فایل‌های ذخیره‌ی آن را روی پلتفرم خود داشته باشند، کلاه Camera Obscura را نیز دریافت خواهند کرد. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما