معرفی ربات جاروبرقی هوشمند ،مجهز به فناوری ارتقا یافته‌ توسط شیائومی

ربات جاروبرقی جدید MIJIA مدل Vacuum-Mop 2 Pro با قدرت مکش 4000pa با قیمت ۴۰۲ دلار در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

این ربات جاروبرقی هوشمند، مجهز به فناوری ارتقا یافته‌ای است که میزان برخورد دستگاه با موانع را در محیط‌های تاریک کاهش می‌دهد. همچنین این جاروبرقی جدید مجهز به مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید است که می‌تواند مورد توجه کاربران قرار گیرد.

ربات جاروبرقی MIJIA Robot Vacuum-Mop 2 Pro

اوایل سال جاری میلادی، شیائومی از ربات جاروبرقی دیگری با نام Robot Vacuum-Mop 2 Pro در هند رونمایی کرد. ربات جاروبرقی جدید، با نام تجاری MIJIA معرفی شده و با دستگاه معرفی شده در هند متفاوت است. این محصول قرار است از ۱۲ دسامبربا قیمت ۴۰۲ دلار و با بهره‌مندی از ویژگی‌های جدیدی به بازار عرضه شود.

ربات جاروبرقی جدید چینی‌ها، با فناوری جدید تشخیص لیزری دوگانه‌ای که دارد می‌تواند به دقت موانع را در مسیر حرکت خود تشخیص دهد و در محیط‌های تاریک، کمتر با موانع برخورد می‌کند. از نظر مسیریابی و درک موقعیت مکانی و انتخاب مسیر حرکت، این ربات جاروبرقی عملکرد خوبی دارد و تنها با یک کلیک به راحتی می‌تواند مکان تعیین شده را تمیز کند.

گفتنی است ربات جدید چینی‌ها، به راحتی می‌تواند با کمک مواد ضدعفونی کننده، محیط را تمیزکاری کند و تعویض آب و پر کردن محفظه آن پیچیده فرآیندی پیچیده ندارد. در واقع شیائومی چنین فرآیندهایی را برای ربات جدید ساده‌ سازی کرده است. ربات هوشمند می‌‌تواند با قدرت مکش 4000pa و با استفاده از تقویت کننده دوگانه چرخشی، کف را به خوبی تمیز کند.

علاوه بر این، جاروبرقی ربات را می توان از راه دور و از طریق XiaoAI و برنامه MIJIA کنترل کرد. همچنین، می‌توان آن را به سایر دستگاه‌های هوشمند شیائومی مانند قفل درها و تصفیه کننده‌های هوا متصل کرد تا راهکاری هوشنمدانه‌ای را در خانه دنبال کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما