مشخص شدن تاریخ انتشار رزیدنت اویل ۸ برای پلی‌استیشن وی‌آر ۲

کمپانی کپ‌کام (Capcom) به تازگی تایید کرده است که بازی رزیدنت اویل ویلج چه زمانی روی پلی‌استیشن وی‌آر ۲ دسترس خواهد بود.

این نسخه در جریان رویداد State of Play سونی در ماه ژوئن معرفی شده بود. گفتنی است که رزیدنت اویل ۸ جدیدترین قسمت از این سری ترسناک محبوب است که سال گذشته منتشر شد و به طور مستقیم رویدادهای رزیدنت اویل ۷ را دنبال می‌کند. بازیکنان در این نسخه بار دیگر در نقش ایتان وینترز قرار می‌گیرند که این بار او برای نجات دخترش به دهکده‌ای مرموز سفر می‌کند. رزیدنت اویل ویلج دقیقا مانند نسخه‌ی هفتم این مجموعه به طور کلی از زاویه‌ی دید اول شخص استفاده می‌کند. این زاویه‌ی دید یکی از دلایل موفقیت نسخه‌ی هفتم بود و در نسخه‌ی واقعیت مجازی آن نیز درخشید. البته رزیدنت اویل ۸ از زاویه‌ی دید سوم شخص نیز پس از عرضه بهره برد.

هر بازیکنی که یک نسخه از رزیدنت اویل ویلج را داشته باشد، می‌تواند نسخه‌ی رایگان و واقعیت مجازی آن را در ۲۲ فوریه‌ی ۲۰۲۲ (۳ اسفند ۱۴۰۱) روی پلی‌استیشن وی‌آر ۲ تجربه کند. این برای نسخه‌‌ی استاندارد و نسخه‌ی گلد بازی که اخیرا منتشر شده صدق می‌کند و کل کمپین بازی را در بر می‌گیرد. طبق گفته‌ی کپ‌کام، از قابلیت‌های هدست واقعیت مجازی جدید سونی از صفحه نمایش ۴K گرفته تا ردیابی چشم و صدای سه‌بعدی به خوبی در این تجربه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

از طرفی کنترلرهای سنس نیز قرار است که حس واقع‌گرایی بیشتری را به گیمرها القا کنند. این کنترل‌ها در واقع همان دستان ایتان هستند و به طور مستقل عمل می‌کنند. در واقع بازیکنان می‌توانند کارهای متفاوتی را با یک دست خود انجام دهند، در حالی که با دست دیگر به سمت دشمنان شلیک می‌کنند.

بازی رزیدنت اویل ویلج هم اکنون روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس‌، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی در دسترس است. نسخه‌ی واقعیت مجازی این بازی در ۲۲ فوریه‌ی سال آینده (۳ اسفند) یعنی تنها چند هفته قبل از عرضه‌ی بازسازی مورد انتظار رزیدنت اویل ۴ برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر ۲ در عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما