مشخص شدن تاریخ انتشار بازی رایگان موبایل Sackboy

به تازگی تاریخ انتشار بازی رایگان و موبایلی Ultimate Sackboy به عنوان جدیدترین اسپین‌آف سری LittleBigPlanet اعلام شده است.

گفتنی است که پس از گذشت بیش از هشت سال از آخرین نسخه‌ی اصلی، این مجموعه بیشتر با نسخه‌های فرعی به جلو پیش رفته است. اولین نسخه از LittleBigPlanet در سال ۲۰۰۸ منتشر شد و کار این سری را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن ۳ شروع کرد. نسخه‌های بعدی این مجموعه با استقبال مثبتی روبرو شدند، اما این سری از زمان آخرین نسخه‌ی اصلی خود یعنی LittleBigPlanet 3، که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، نسبتا بی سر و صدا بوده است. استودیوی سازنده‌ی این سری یعنی مدیا مولکول (Media Molecule)، پس از نسخه‌ی سوم تمرکز خود را روی توسعه‌ی بازی موفق Dreams گذاشت؛ اثری که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد و مانند LittleBigPlanet تاکید زیادی بر خلاقیت داشت.

حال به عنوان جدیدترین نسخه از سری ذکر شده، Ultimate Sackboy در تاریخ ۲۱ فوریه‌ی ۲۰۲۳ (۲ اسفند ۱۴۰۱) به صورت جهانی برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیوی Exient و تحت نظر سونی ساخته و عرضه خواهد شد. همچنین اکنون برای پیش ثبت‌نام در فروشگاه گوگل پلی در دسترس است.

آلتیمیت سک‌بوی یک اثر در سبک دونده یا رانر سه‌بعدی است که شباهت زیادی به آثاری مانند Temple Run و Sonic Dash دارد. در این بازی سک‌بوی باید در مسابقات آلتیمیت که معتبرترین تورنمنت در Craftworld است، شرکت کند. طبق توضیحات بازی، بازیکنان در این بازی با دشمنان آشنای سری می‌جنگند و از میان موانع دیوانه‌وار عبور می‌کنند. همچنین بازیکنان می‌توانند در رقابت‌های رو در رو از جمله دوئل‌های روزانه، برای کسب طلا و جوایز دیگر به مصاف رقبا بروند. از طرفی تنوع بالایی در لباس‌های مختلف برای سک‌بوی وجود خواهد داشت.

اگرچه Ultimate Sackboy به طور مستقیم توسط سونی نظارت نمی‌شود، اما هدف بزرگ‌تر این شرکت را برای نفوذ بیشتر پلی‌استیشن در تلفن همراه برجسته می‌کند. چشم‌اندازی که بارها توسط جیم رایان به عنوان رئیس سونی اینترتینمنت و هرمن هالست به عنوان رئیس استودیوهای پلی‌استیشن خاطرنشان شده و به نظر می‌رسد که این شرکت انتظار دارد تا سال ۲۰۲۵، نیمی از بازی‌های سالانه‌ی آن روی رایانه‌های شخصی و موبایل نیز عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما