فروخته شدن سریع تمام NFTهای رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده به ارزش 4.5 میلیون دلار

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده اخیراً از مجموعه NFT خود که شامل 45 هزار کارت معاملاتی می‌شود، رونمایی کرد. حالا کمتر از یک روز پس از فروش اولیه، گفته می‌شود که آیتم‌های این مجموعه به‌طور کامل فروخته شده‌اند و حدود 4.5 میلیون دلار پول از فروش آن‌ها به‌دست آمده است.

طبق داده‌های OpenSea، در زمان نگارش این خبر، حجم معاملات مجموعه NFT ترامپ بیشتر از 2300 اتریوم (ETH) یا تقریباً 2.7 میلیون دلار است. قیمت کف آن نیز حدود 0.2828 اتریوم یا تقریباً 333 دلار است که نسبت به قیمت اولیه آن (99 دلار) نزدیک به چهار برابر بیشتر شده.

NFTهای دونالد ترامپ

برخی توکن‌های این مجموعه با قیمت بسیار بیشتری به فروش می‌رسند. به عنوان مثال یکی از این کارت‌ها که چهل‌و‌پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا را همراه با یک مشعل در دست خود در مقابل مجسمه آزادی نشان می‌دهد، هم‌اکنون با قیمت 20 اتریوم یا حدود 24,000 دلار فروخته می‌شود.

طبق داده‌های Dune Analytics، نزدیک به 13 هزار کاربر پس از انتشار این مجموعه، 3.5 توکن مینت یا ضرب کرده‌اند. علاوه بر این، 115 مشتری 45 ان‌اف‌تی خریداری کرده‌اند و همان‌طور که اعلام شده بود، با خرید این مقدار، برنده بلیت یک شام با ترامپ شده‌اند. همچنین 17 نفر 100 ان‌اف‌تی خریداری کرده‌اند که طبق سایت مجموعه ترامپ، حداکثر مقدار مجاز برای ضرب است.

در‌حال‌حاضر 1000 ان‌اف‌تی این مجموعه در یک کیف پول چند امضایی Gnosis Safe نگهداری می‌شوند که به‌نظر می‌رسد که ترامپ از فروش ثانیه NFTها بهره مالکانه دریافت می‌کند.

NFTهای ارائه‌شده توسط رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، عملاً کارت‌های دیجیتالی هستند که او را به‌عنوان یک فضانورد، راننده ماشین مسابقه، گاوچران و ابرقهرمان نشان می‌دهند و توسط ترامپ به‌عنوان «در رابطه با زندگی و کار من» توصیف شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین دیدگاه
یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما