عرضه بازی Zenless Zone Zero تا یک ماه دیگر

استودیوی HoYoverse سرانجام تاریخ عرضه بازی اکشن نقش‌آفرینی Zenless Zone Zero، پلتفرم‌های انتشار و نحوه پیش سفارش را اعلام کرده است.

این استودیو با آثاری مانند گنشین ایمپکت (Genshin Impact) و هونکای: استار ریل (Honkai: Star Rail) همچنان به موفقیت‌های خود ادامه می‌دهد و به همین دلیل انتظارات برای بازی بعدی آن، Zenless Zone Zero، قابل درک است، حتی با وجود اینکه این بازی با سبک گیم‌پلی متفاوتی بازی‌های گفته شده متفاوت است. داستان این بازی در مورد یک فاجعه طبیعی مرموز به نام Hallows است که باعث شده نوع جدیدی از شهر در این دنیای فاجعه بار پدید آمده است. این شهر بر فناوری همزیستی با Hollows تسلط یافته است و میزبان گروه‌های پر هرج و مرج و خطرناک بسیاری است.

حال به عنوان یک پروکسی حرفه‌ای، شما نقش مهمی در پیوند شهر و Hollows ایفا می‌کنید. در این بازی اکشن باید گروه سه نفره خود را بسازید و در نبردهایی سریع با دشمنان بجنگید. قابلیت جاخالی و پری برای خنثی کردن ضدحملات حریفان ضروری است. البته بهتر است بدانید که حریفان مختلف ویژگی‌های متفاوتی دارند و عاقلانه است که از نقاط ضعف آن‌ها به نفع خود استفاده کنید.

یکی از بزرگترین تفاوت‌های گنشین ایمپکت و Zenless Zone Zero این است که گنشین کاملا فانتزی است، در حالی که دومی تاکید بیشتری بر سبک مدرن دارد. همچنین به نظر می‌رسد که Zenless Zone Zero عناصر روگ‌لایک را نیز به گیم‌پلی خود وارد کرده و تجربه‌ای بسیار متفاوت از آنچه طرفداران HoYoverse تاکنون تجربه کرده‌اند، ارائه می‌دهد و باید دید که آیا می‌تواند مانند دیگر بازی‌های این استودیو به موفقیت عظیمی دست پیدا کند.

این بازی در تاریخ ۴ جولای (۱۴ تیر) برای پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی (فروشگاه اپیک گیمز)، اندروید و iOS عرضه می‌شود. بازی به صورت رایگان عرضه خواهد شد اما یک نسخه ۹.۹۹ دلاری از بازی نیز در دسترس قرار می‌گیرد که محتویاتی اضافی را برای بازیکنان فراهم می‌کند. پیش‌ سفارش این نسخه نیز به نوبه خود محتویات دیگری به همراه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما