عرضه بازی Metal Slug Tactics پاییز امسال برای کنسول‌ها

بازی استراتژی و نقش آفرینی متال اسلاگ تکتیکس (Metal Slug Tactics) پاییز امسال برای کنسول‌های نسل نهم و هشتم در کنار کامپیوتر و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. این بازی در گذشته هم معرفی شده بود ولی نسخه پلی‌استیشن و ایکس‌باکس آن به تازگی معرفی شده و حال یک محدوده عرضه هم دریافت کرده است.

بازی متال اسلاگ تکتیکس تلاش کرده تا دو سبک محبوب نقش آفرینی و استراتژی را با یکدیگر ترکیب کند. در نتیجه این بازی یک سبک جالب را ایجاد کرده که برای طرفداران هر دو سبک استراتژی و نقش آفرینی می‌توان جذاب باشد. از طرفی بازی متال اسلاگ تکتیکس یک نسخه دمو خواهد داشت که از ۵ روز آینده در دسترس کاربران استیم (Steam) قرار خواهد گرفت.

بازی متال اسلاگ تکتیکس زیبایی نوستالژی مجموعه متال اسلاگ را به حالت استراتژی و تاکتیکی به کاربران ارائه خواهد داد. بازی حالت آرکید و اکشن داشته و از طرفی در آن عناصر روگ لایک هم وجود دارد. همینطور اینکه شما می‌توانید تجربه خود را با عناصر نقش آفرینی شخصی‌سازی کرده و بازی متال اسلاگ تکتیکس را به سبک خاص خود ببینید.

جزئیات متال اسلاگ تکتیکس

بازی متال اسلاگ تکتیکس یک دیدگاه کاملاً جدید را در مجموعه متال اسلاگ به کاربران ارائه می‌دهد. شما باید تیم خود را به سمت پیروزی هدایت کنید و برای این کار باید از نهایت مهارت مدیریت و استراتژی خود استفاده کنید. این بازی از لحاظ تکنیکی بسیار عمیق طراحی شده و از طرفی دارای عناصر آرکید است تا اصالت بازی متال اسلاگ حفظ شود.

پس از هر مبارزه شما امتیاز کسب خواهید کرد که از این امتیازها برای خرید موارد مختلف مثل سلاح یا توانایی‌های متفاوت می‌توان استفاده کرد. نکته اینجاست که داشتن یک تیم قدرتمند در بازی متال اسلاگ تکتیکس اهمیت زیادی دارد و در نتیجه در این بازی شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا به بهترین نحو تیم خود را بچینید.

در بازی متال اسلاگ چندین شخصیت مختلف وجود دارد که شما می‌توانید از میان آن‌ها یکی را انتخاب کنید. هدف اصلی شما این است که جلوی پیش رفتن برنامه دشمن اصلی این بازی یعنی Morden را گرفته و مانع از نابودی دنیای بازی بشوید. در این بازی شما باید بهترین سلاح‌ها را شناسایی کرده و از آن‌ها در مبارزه استفاده کنید تا پیروز شوید.

با تیمی که دارید شما می‌توانید حرکات مختلفی انجام دهید. هر شخصیت در این بازی می‌تواند به صورت جداگانه به دشمن حمله کرده یا اینکه همگی با هم به یک هدف ضربه زده تا آسیب زیادی به آن وارد کنند. نکته جالب اینجاست که نیروهای کمکی هم در این بازی وجود دارند و در صورت نیاز شما می‌توانید از آن‌ها هم استفاده کنید.

نقشه‌های این بازی بسیار زیبا و دقیق طراحی شده‌اند و در نتیجه کاربر از گشت و گذار در آن خسته نخواهد شد. از طرفی جزئیات بسیار زیادی در این نقشه وجود داشته و دشمنان نیز بسیار زیاد هستند. در نتیجه شما از تجربه بازی خسته نخواهید شد و به طور دائم مورد چالش قرار خواهید گرفت. نکته اینجاست که کاربر باید با این دشواری‌ها کنار آمده و ناامید نشود.

اگر شما از طرفداران قدیمی بازی‌های متال اسلاگ باشید، قطعاً با روند کلی بازی آشنایی دارید اما تکتیکس یک تجربه جدید است. این بازی کاربران جدید و قدیمی را در یک سطح قرار داده و این افراد باید با پیشرفت در بازی تکتیکس مهارت خود را به یکدیگر نشان دهند. مخصوصاً اینکه سبک استراتژی در این بازی بسیار دقیق بوده و کاربر باید نهایت استعداد خود را در این بازی به کار بگیرد.

در این بازی شخصیت منفی یعنی دونالد موردن (Donald Morden) باز گشته است. او برای سال‌ها پنهان شده بود و حال باز گشته تا انتقام بگیرد. هدف اصلی شما این است که مانع جلو رفتن نقشه انتقام او شوید و نگذارید که دنیای بازی را از بین ببرد. موردن در این سال‌ها یک ارتش عظیم برای خود درست کرده و در نتیجه مبارزه با آن کار راحتی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما