عرضه بازسازی آخرین بازی سه‌گانه‌ی Sam & Max در سال 2023

سم و مکس، پلیس‌های بامزه، این بار به لطف بازسازی آخرین بازی سه‌گانه‌ی ماجرایی اشاره و کلیک Sam & Max که توسط تل‌تیل ساخته شده، دوباره در سال ۲۰۲۳ برمی‌گردند.

نسخه‌ی اصلی این اثر ماجراجویی قدیمی توسط استودیو تل‌تیل ساخته و منتشر شده است اما اکنون استودیو Skunkape Games که خود را مالک و مراقب سه‌گانه‌ی بازی‌های Sam & Max می‌داند، مشغول توسعه‌ی بازسازی بازی Sam & Max: The Devil’s Playhouse است. استودیو Skunkape از تعداد از اعضای قدیمی استودیو تل‌تیل تشکیل شده است، بنابراین آن‌ها آشنایی لازم و نزدیکی کافی با این بازی را دارند.

قسمت های اول و دوم از سه گانه Sam & Max تاکنون توسط Skunkape بازسازی شده است. به این ترتیب بازی The Devil’s Playground مجموعه سه‌گانه‌ی این اثر را کامل می‌کند. بازی‌های اصلی Sam & Max بین سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰ منتشر شدند. یک نسخه‌ی بازساز‌ی شده از بازی Sam & Max: Save The World در سال ۲۰۲۰ برای استیم و GOG منتشر شد و نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی دنباله‌ی آن یعنی بازی Sam & Max: Beyond Time & Space در سال بعد به انتشار رسید. نکته‌ی جالب این است که کل تلاش برای ساخت بازسازی‌ سه‌گانه‌ی Sam & Max از جایی شروع شد که استودیو Skunkape تصمیم گرفت که تلاش کند اولین بازی این مجموعه یعنی Sam & Max: Save The World با وضعیت بهتری روی کامپیوترهای امروزی اجرا شود.

بازی The Devil’s Playhouse در قالب ۵ اپیزود یا قسمت عرضه خواهد شد که هر قسمت در یک ماه منتشر می‌شود. خرگوش حواس‌پرت، مکس، توانسته قدرت‌های ذهنی قابل‌توجهی را در بازی The Devil’s Playhouse به دست آورد؛ بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشید که در این بازی در حال تغییر شکل، تلپورت، ذهن‌‌‌خوانی و نگاه کردن به آینده برای حل معمایی باشید که شامل جنگ سالاران فضایی و موجودات عجیب‌وغریب می‌شود.

اگر دوست داشته باشید نسخه‌ی اصلی این اثر را تجربه کنید و نمی‌خواهید تا عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی‌شده صبر کنید، می‌توانید همین حالا آن را با قیمت ۷ پوند/ ۹ دلار/ ۸ یورو در استیم خریداری کنید.

تاکنون تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی بازی Sam & Max: The Devil’s Playhouse اعلام نشده است و فقط می‌دانیم که این اثر در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. امیدواریم بعد از عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی این بازی فرصتی فراهم شود که حتی ماجراجویی‌های تازه‌ای را از سم و مکس ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما