سری ردمی نوت ۱۲ زودتر از انتظار راهی بازار جهانی می‌شود

در حال حاضر گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۲ صرفا در بازار چین به فروش می‌رسند و بنابراین فقط کاربران چینی می‌توانند گوشی‌های ردمی نوت ۱۲، نوت ۱۲ پرو، ۱۲ پرو پلاس و دیسکاوری ادیشن را خریداری کنند. در این میان شیائومی برای مدت محدودی گوشی ریسنگ ادیشن را هم به فروش رساند که البته نسخه‌ی مبتنی بر ۱۲ پرو پلاس بود و قرار نیست فروش آن ادامه داشته باشد. گفتنی است مدیران شیائومی هنوز در مورد تاریخ عرضه‌ی جهانی این گوشی‌ها اظهارنظر نکرده‌اند.

اما حالا یکی از افشاگران مشهور اعلام کرده که شیائومی قصد دارد این گوشی‌ها را زودتر از انتظار راهی مناطق مختلف آسیا و اروپا کند. با وجود اینکه این افشاگر به نام کشورهای موردنظر اشاره‌ای نکرده، ولی در هر صورت به نظر می‌رسد به طور گسترده در اروپا و آسیا عرضه نخواهند شد و فقط چند کشور این گوشی‌ها را دریافت خواهند کرد. اما در کل می‌توان گفت که تا چند هفته‌ی دیگر شاهد عرضه‌ی جهانی این گوشی‌ها خواهیم بود.

گفتنی است برخی گزارش‌ها اعلام کرده‌اند که مدل دیسکاوری ادیشن راهی بازارهای جهانی نمی‌شود و صرفا مدل‌های استاندارد، پرو و پرو پلاس به دست کاربران سایر کشورها می‌رسند. اگر این زمان‌بندی صحت داشته باشد، احتمالا طی روزهای آینده گزارش‌های بیشتری در این مورد منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین دیدگاه
یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما