سال آینده ادغام کامل دیسکورد با پلی‌استیشن انجام می شود

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، یکپارچگی کامل پلتفرم دیسکورد با کنسول‌های پلی‌استیشن در ماه مارس سال آینده اتفاق خواهد افتاد.

گفتنی است که به تازگی اشاره‌هایی به اتصال به حساب‌های PSN در اپلیکیشن موبایل دیسکورد مشاهده شده که نشان می‌دهد این ادغام به زودی انجام می‌شود. با این حال، منابعی اعلام کرده‌‌اند که این یکپارچه‌سازی ظاهرا به عنوان بخشی از به‌روز‌رسانی ۷.۰۰ پلی‌استیشن ۵ انجام شود که در حال حاضر برای انتشار در ۸ مارس ۲۰۲۳ (۱۷ اسفند ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است.

البته همانطور که احتمالا می‌دانید، پشتیبانی از پلی‌استیشن توسط دیسکورد در ژانویه‌ی سال گذشته برای کاربران ایالات متحده و به مرور در سراسر جهان آغازه شده و به کاربران امکان می‌دهد تا شناسه‌های آنلاین پلی‌استیشن نتورک خود را در پروفایل دیسکورد خود نشان دهند. با این حال به نظر می‌رسد که ویژگی‌های بیشتری در راه است. با توجه به اسکرین‌شات‌های منتشر شده از اپلیکیشن موبایلی دیسکورد، مرحله‌ی بعدی یکپارچه‌سازی به شما اجازه می‌دهد تا اثری که در حال حاضر در حال تجربه‌ی آن روی کنسول‌ پلی‌استیشن خود هستید، در پروفایل دیسکورد شما نشان داده شود و دوستانتان در دیسکورد می‌توانند شما را در پلی‌استیشن نتورک اضافه کنند. هرچند بسیاری از این ویژگی‌های ذکر شده در همان ابتدا اعلام شده بودند اما پیاده‌سازی آن‌ها به تاخیر افتاده است. همچنین امکان برقراری چت صوتی فقط در پلی‌استیشن ۵ در دسترس خواهد بود.

از طرفی زمان در دسترس قرار گرفتن چت صوتی دیسکورد در پلی‌استیشن ۵ نیز مشخص نیست، با این حال گزارش شده که در ماه‌های آینده مهیا می‌شود. همانطور که احتمالا می‌دانید، طی سالیان گذشته سرویس دیسکورد به یکی از محبوب‌ترین راه‌های ارتباطی گیمرهای رایانه‌های شخصی تبدیل شده است و بعضا برای اهداف اطلاع‌رسانی و ارتباط بیشتر تولیدکنندگان محتوا با جوامع طرفداری خود نیز استفاده می‌شود.

در نهایت اگر ادغام دیسکورد با پلی‌استیشن ۵ چیزی شبیه به ادغام این پلتفرم با کنسول‌های ایکس‌باکس باشد، احتمالا چندان بهینه نخواهد بود و برای تسلط بیشتر بر قابلیت‌های آن، باید از یک موبایل در کنار کنسول خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما