ساخت اپلیکیشن یادگیری موسیقی توسط دولینگو

برنامه یادگیری زبان دولینگو همیشه به عنوان یکی از بهترین عناوین در زمینه خود شناخته شده است که بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر از سراسر جهان در آن ثبت‌نام کرده‌اند. اکنون به نظر می‌رسد که خالقان این اپ، قصد دارند محصول جدیدی با تمرکز روی آموزش موسیقی به افراد، توسعه دهند.

برنامه یادگیری موسیقی دولینگو

طبق اطلاعیه منتشر شده در سایت دولینگو، این شرکت به دنبال استخدام کارشناسان فعال در حوزه آموزش موسیقی است که با دنیای فناوری هم آشنا باشند. همچنین مشاور دوره‌های آموزش موسیقی از دیگر مشاغلی است که در میان نیازمندی‌های دولینگو قرار گرفته بود؛ اما اکنون به نظر می‌رسد که این شرکت دیگر افراد جدیدی را جهت مصاحبه برای این سمت شغلی قبول نمی‌کند.

براساس داده‌های موجود، می‌توان انتظار داشت که تیمی کوچک درحال کار روی برنامه یادگیری موسیقی دولینگو هستند و احتمالاً قصد دارند پلتفرمی برای آموزش تئوری موسیقی از طریق آهنگ‌های شناخته‌شده و مشهور ایجاد نمایند. این برای اولین‌بار نیست که دولینگو از حوزه تخصصی خود خارج می‌شود و در سال گذشته میلادی هم شاهد معرفی سرویس Duolingo Math بودیم؛ سرویسی که برای آموزش رایگان ریاضی به کاربران در نظر گرفته شده است.

از دیگر سرویس‌های محبوب برنامه یادگیری دولینگو می‌توان به ABC اشاره کرد که در زمان همه‌گیری کرونا منتشر شد و قصد آموزش ادبیات انگلیسی به کودکان ۳ تا ۶ ساله را دارد. همچنین سرویس English Test دولینگو به عنوان یک آزمون زبان در دوران همه‌گیری مطرح شد و بسیاری از دانشگاه‌ها آن را در کنار آزمون‌های معتبر دیگر برای پذیرش دانشجو قرار دادند.

دولینگو به‌تازگی از سرویس اشتراکی جدیدی با تکیه بر هوش مصنوعی GPT-4 نیز رونمایی کرده است که با هزینه ۲۹.۹۹ دلار در ماه در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. کاربران عضو این طرح می‌توانند از قابلیت‌های انحصاری چت‌بات شرکت OpenAI بهره‌مند شوند و در قالب سناریوهای مختلف به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. همچنین هوش مصنوعی قادر است گزارش ویژه‌ای از وضعیت عملکرد کاربر به او ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما