زنده شدن بازی آنلاین تیراندازی LawBreakers توسط طرفداران

بازی قانون شکنان (LawBreakers) در سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه شد و در زمان عرضه نتوانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. این بازی پتانسیل بسیار زیادی داشت و مشکل اینجا بود که در زمان عرضه مشکلات زیاد در کنار باگ‌ها و عدم استقبال کاربران مانع از این شد تا بازی قانون شکنان به نهایت پتانسیل خود برسد.

بازی قانون شکنان ایده بسیار خوبی داشت و مشکل اینجا بود که شرکت سازنده نتوانست به خوبی این ایده را پیاده کند. حال طرفداران این بازی در تلاش هستند تا دوباره بازی قانون شکنان را زنده کنند. شرکت سازنده بازی قانون شکنان یعنی CliffyB اعلام کرده که قصد دارد دوباره این بازی را زنده کرده و برنامه جدیدی برای آن در نظر دارد.

نکته جالب اینجاست که هنوز بازسازی و ساخت دوباره بازی قانون شکنان به صورت رسمی اعلام نشده است. با این حال یکی از مدیران شرکت ناشر بازی این بازی یعنی نکسون (Nexon) در مصاحبه خود اعلام کرده که تأییدیه این ساخت دوباره را از شرکت دریافت کرده است و در نتیجه این بازی دوباره به بازار باز خواهد گشت.

بازی قانون شکنان در کنار گیم‌پلی جالبی که داشت از سیستم قهرمانی هم استفاده می‌کرد. همین موضوع باعث شد تا این بازی پتانسیل بسیار زیادی داشته باشد ولی از آن استقبال خوبی نشد.

طبق چیزی که بلزینسکی (Bleszinski) یکی از مدیران شرکت نکسون در صفحه مجازی خود منتشر کرده، بازی قانون شکنان دوباره باز خواهد گشت. نام این پروژه جدید RELB بوده و چیزی است که سازندگان این بازی برای مدت زیادی در ذهن خود داشتند. در نتیجه این شرکت برای مدت زیادی است که به دنبال زنده کردن بازی از دست رفته خود است.

طبق چیزی که از شرکت سازنده اعلام شده، این پروژه جدید یک بازی کاملاً تازه از قانون شکنان نیست. همینطور اینکه قرار نیست جای این بازی را بگیرد و در اصل قرار است کاری کند که بازی قانون شکنان برای همیشه قابل تجربه باشد. پس هیچ به روزرسانی یا تغییر مشهودی به جز بهبود عملکردی در این پروژه جدید وجود نخواهد داشت.

این بازگشت هم به این شکل خواهد بود که شرکت سازنده یک سری سرور مجازی جدید طراحی کرده و قرار است آن را به بازی اصلی معرفی کند. در نتیجه شما می‌توانید لانچر جدید را دانلود کرده، بازی را اصلاح کرده و به تجربه آن به راحتی بپردازید. در نتیجه می‌توان گفت که این عرضه دوباره و جدید در اصل یک راه برای تجربه دوباره بازی قانون شکنان است و قرار نیست تغییر خاصی در آن ایجاد کند. همینطور اینکه اگر شما دوست داشته باشید آن را تجربه کنید می‌توانید پروژه RELB را در اینجا دانلود کنید.

از زمانی که بلزینسکی این بازی و عرضه جدید را معرفی کرده است، بازی قانون شکنان در حالت بتا قرار گرفته و عملکرد خوبی هم داشته است. طبق چیزی که گفته شده این بازی ایرادات چندانی نداشته و نسبت به قبل بهبود عملکردی بسیار زیادی داشته است. در نتیجه کاربران یک تجربه بسیار خاص و متفاوت را با این بازی خواهند داشت. همینطور اینکه بسیاری از کاربران معتقد هستند که بازی قانون شکنان یک تجربه کاملاً جدید در سبک شوتر است که برای چندین سال است در این سبک این تنوع وجود نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما