رونمای از مدل های جدید لپ تاپ SE 2 سرفیس توسط مایکروسافت

سرفیس لپ‌تاپ SE 2 احتمالاً به‌زودی با قیمتی مقرون‌به‌صرفه و جدیدترین پردازنده‌های پایه اینتل از راه می‌رسد.

مایکروسافت بیش از یکسال پیش از نسل اول سرفیس لپ‌تاپ SE رونمایی کرد و حالا طبق شایعه‌ای جدید، ردموندی‌ها خودشان را برای معرفی نسل دوم این محصول آماده می‌کنند و در آینده نزدیک سرفیس لپ‌تاپ SE 2 از راه می‌رسد.

یکی از خبرنگاران مطرح محصولات مایکروسافت، «زک بودن» در توییتی مدعی شده که سرفیس لپ‌تاپ SE 2 آماده معرفی است، هرچند تاریخ دقیقی را برای این کار اعلاک نکرده است.

سرفیس لپ‌تاپ SE 2 با پردازنده سری آلدر لیک N اینتل

در حالی که این منبع تاریخ دقیق معرفی این لپ‌تاپ را اعلام نکرده، اما از تجهیز آن به پردازنده‌های سری Alder Lake N اینتل که در نمایشگاه CES 2023 معرفی شدند، خبر داده است. این منبع اطلاعات دیگری درباره سخت‌افزار این محصول منتشر نکرده است.

سرفیس لپ‌تاپ SE یک لپ‌تاپ پایین‌رده 249 دلاری است که از سوی مایکروسافت برای دانش‌آموزان و محیط‌های تحصیلی طراحی شده است. محصول جایگزین این لپ‌تاپ هم برای چنین هدفی از راه می‌رسد، بااین‌حال باید منتظر عملکرد بهتری باشیم. حتی شاید طراحی این محصول هم تغییری نکند و تنها با پردازنده جدیدی روبه‌رو شویم.

نسل اول سرفیس لپ‌تاپ SE از پردازنده اینتل سلرون استفاده می‌کند، اما از آنجایی که اینتل می‌خواهد سری N را جایگزین پردازنده‌های پنتیوم کند، استفاده مایکروسافت از این پردازنده‌ها منطقی به نظر می‌رسد.

درنهایت اگر شایعه اخیر صحت داشته باشد، مایکروسافت به یکی از اولین شرکت‌هایی تبدیل می‌شود که از پردازنده‌های جدید اینتل بهره می‌برد. انتظار نداریم ردموندی‌ها برای معرفی این محصول رویداد خاصی برگزار کنند و احتمالاً مشابه نسل اول، تنها با انتشار یک بیانیه از نسل دوم سرفیس لپ‌تاپ SE رونمایی می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین دیدگاه