رونمایی وان‌پلاس از هدفون بادز پرو ۲

وان‌پلاس در کنار گوشی وان‌پلاس ۱۱، از هدفون بی‌سیم بادز پرو ۲ هم رونمایی کرده که نسبت به نسل قبلی با ارتقاهای مختلفی روبرو شده ولی از طراحی مشابه با آن بهره می‌برد. هرکدام از ایربادهای این هدفون دارای دو درایور فعال ۱۱ میلی‌متری و یک درایور غیرفعال ۶ میلی‌متری هستند.

وان‌پلاس بادز پرو ۲ از بلوتوث ۵.۳ پشتیبانی می‌کند و سیستم حذف نویز می‌تواند صداهای به بلندی ۴۸ دسی‌بل را حذف کند. برای بهبود کیفیت مکالمه و البته بهبود سیستم حذف نویز، در هرکدام از ایرباد‌ها شاهد تعبیه‌ی ۳ میکروفون هستیم. از همان ابتدا، از کدک‌های AAC، SBS و LC3 پشتیبانی می‌کند ولی در ادامه و با دریافت به‌روز‌رسانی نرم‌افزاری، قابلیت بهره‌گیری از کدک LHDC 5.0 را هم دریافت می‌کند. کاربران در صورت استفاده از گوشی‌های وان‌پلاس، می‌توانند از حالت گیمینگ با تاخیر فقط ۵۴ میلی‌ثانیه بهره ببرند. همچنین برای کاربران گوشی‌های وان‌پلاس و اوپو، امکان اتصال همزمان به دو دستگاه وجود دارد.

وان‌پلاس بادز پرو ۲ با هر بار شارژ و در صورت غیرفعال بودن سیستم حذف نویز، می‌تواند ۹ ساعت انجام وظیفه کند. اگر کیس شارژ را حساب کنیم، دوام عمر باتری به ۳۹ ساعت افزایش پیدا می‌کند. اما اگر سیستم حذف نویز را فعال کنید، این دو عدد به ترتیب به ۶ و ۲۵ ساعت کاهش پیدا می‌کند.

کاربران چینی برای خرید این محصول باید ۱۳۰ دلار بپردازند و با توجه به اینکه ماه آینده برای بازارهای جهانی معرفی خواهد شد، در آن رویداد قیمت جهانی اعلام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما