دوج چارجر دیتونا SRT برقی در نمایشگاه SEMA رونمایی شد

شرکت دوج کانسپت چارجر دیتونا SRT را اواسط ماه آگوست ۲۰۲۲ معرفی کرد. اکنون اما در جریان نمایشگاه SEMA 2022 لاس وگاس، این شرکت مدل به‌روزشده‌ی دوج چارجر دیتونا SRT برقی را در معرض نمایش علاقه مندان قرار داده است. این خودروی عضلانی تمام برقی به رنگ سه لایه استرایکر قرمز مجهز شده، سقف آن رنگی مشکی دارد و در نهایت باید به رینگ‌های فیبر کربنی ۱۸ اینچی با تایرهایی با عرض ۳۰۵ میلی‌متر ویژه درگ ریس این خودروی قدرتمند اشاره کنیم.

روی بدنه و درون کابین این خودرو نشان «Stage 2» به چشم می‌خورد و این به این معنی است که این تریم استاندارد بوده و هیچ تیونینگی روی صورت نگرفته است. این خودروساز آمریکایی هم‌زمان با عرضه‌ی کانسپت به‌روزشده‌ی دوج چارجر دیتونا SRT برقی در این نمایشگاه، برخی مشخصات فنی آن را منتشر کرده که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. در رابطه با مدل‌های با ساختار الکترونیکی ۴۰۰ ولتی، مشتریان قادرند به دلخواه خود توان خروجی ۴۵۵، ۴۹۵، ۵۳۵، ۵۹۰، ۶۳۰ و ۶۷۰ اسب بخاری را برای این خودروی عضلانی برقی آمریکایی سفارش دهند.

سه مدل قدرتمندتر با ساختار الکترونیکی ۸۰۰ ولتی به نام Banshee نیز برای سفارش در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت تا قدرتی بیشتر از ۸۰۰ اسب بخار را ارائه دهند. این سه مدل در حقیقت به عنوان جایگزین مدل‌های هلکت داج چارجر روانه‌ی بازار خواهند شد. علاوه بر این گفته شده که تریم استاندارد دوج چارجر دیتونا SRT برقی دارای دو مدل ۳۴۰ و ۴۴۰ بوده که این اعداد طبق توان تولیدی موتورهای برقی این خودرو بر اساس کیلووات اعلام شده‌اند.

این شرکت خودروساز برای هر دو مدل دوج دو کیت قدرت eStage عرضه کرده که نسخه‌های به‌روزشده‌های آن‌ها را می‌توان با پرداخت هزینه‌ی بیشتر سفارش داد. یکی از نکات جالب دوج چارجر دیتونا SRT برقی کلید کریستالی آن بوده که در داخل داشبورد تعبیه می‌شود و با باز یا بسته کردن آن عملکرد این خودرو از استیج ۱ به استیج ۲ و بالعکس تغییر پیدا می‌کند. طبق ویدیویی که این گروه خودروساز از این خودرو منتشر کرده، دوج چارجر دیتونا SRT برقی در ۹ گزینه‌ی رنگی مختلف با رینگ‌هایی با طرح‌ها جذاب روانه‌ی بازار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما