ترک کردن غول فناوری بعد از 32سال توسط معاون بخش آفیس در شرکت مایکروسافت

«جو بلفیور»، سال 1990 کار خود را در مایکروسافت به عنوان بخشی از تیم ویندوز 95 آغاز کرد و اکنون آن را ترک می‌کند.

«جو بلفیور» (Joe Belfiore) که دو سال گذشته معاون سازمانی گروه آفیس مایکروسافت بوده و به مدت 32 سال در این شرکت نقش‌های مختلفی داشته است، بازنشستگی خود را اعلام کرد. مدیریت غول فناوری شب گذشته از طریق ایمیل‌های داخلی، خروج بلفیور از این شرکت را اعلام کردند.

طبق گزارش‌های منتشر شده در این رابطه، بلفیور بر اساس یک تصمیم شخصی از مایکروسافت کناره‌گیری کرده است و این امر باعث تغییر اولویت‌های شرکت نمی‌شود. همچنین او تا تابستان آینده به عنوان مشاور و مربی ارشد به کار خود ادامه خواهد داد و پس از آن، ماجراجویی‌اش در مایکروسافت به پایان خواهد رسید.

بلفیور با انتشار توییت جدیدی، از این تصمیم خبر داد. او در توییت خود نوشت:

«امروز به تیم خودم اطلاع دادم که بعد از 32 سال فوق‌العاده از مایکروسافت بازنشسته خواهم شد. بعد از آن؟ 1) تا تابستان حضور خواهم داشت تا به تغییر و تحول کمک کنم، سپس 2) روی دو کودکی که هنوز در خانه هستند و یکی که تازه کالج را شروع کرده تمرکز کنم.»

او همچنین در ایمیل داخلی که برای تیمش ارسال شده، نوشت:

«پس از تامل‌های شخصی بسیار زیاد، تصمیم گرفتم که زمان آن فرا رسیده که پس از 32 سال تجربه شگفت‌انگیز در ساخت نرم‌افزار و خدمات با همه شما، کار بسیار طولانی خود در مایکروسافت را به پایان برسانم.»

تاریخچه حضور بلفیور در مایکروسافت

بلفیور در سال 1990 کار خود را در مایکروسافت به عنوان بخشی از تیم ویندوز 95 آغاز کرد. طبق اطلاعات پروفایلش در لینکدین، او همچنین در طول این سال‌ها در تیم‌های اینترنت اکسپلورر، ویندوز XP، ویندوز 10 و Microsoft eHome نیز کار کرده است. در سال 2015، او اعلام کرد که قصد دارد یک مرخصی سالانه بگیرد تا زمان بیشتری را با خانواده خود بگذراند.

در سال 2020 نیز او برای سفر با خانواده خود به مرخصی دیگری رفت و پس از آن، به مایکروسافت بازگشت تا روی گروه تجربه آفیس (OXO) در زمینه تجربیات و خدمات بین پلتفرمی کار کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *