تایید نسخه‌ پلی‌استیشن ۵ بازی Where Winds Meet

استودیوی اوراستون (Everston) اعلام کرده که بازی جهان باز Where Winds Meet که قبلا برای رایانه‌های شخصی اعلام شده بود، برای پلی‌استیشن ۵ نیز عرضه خواهد شد.

این بازی اکشن نقش‌آفرینی حماسی در چین باستان در قرن دهم و در دوران پرآشوب پنج دودمان و ده پادشاهی اتفاق می‌افتد. بازیکنان نقش یک استاد جوان را برعهده خواهند گرفت که سفری را برای کشف اسرار هویت خود آغاز می‌کند و در این میان با اتفاقات و شخصیت‌های جذابی روبرو می‌شود. بازی در سبک ووشیا (Wuxia) ساخته شده است. ووشیا یک ژانر سینمایی است که رزمندگانی از چین باستان را به نمایش می‌گذارد که اغلب با استفاده از هنرهای رزمی مافوق بشری مبارزه می‌کنند.

شخصیت شما با استفاده از قدرت عرفانی چینگ‌گونگ می‌تواند از صخره‌های شیبدار یا روی سطح درخشان آب با سرعت بالا حرکت کند یا از قدرت چی برای بیهوش کردن دشمنان از راه دور بهره ببرد. مهارت‌های هنرهای رزمی را می‌توان از مشاهده و تقلید از رفتار حیوانات نیز بدست آورد. مانند اژدها آتش نفس بکشید، مانند وزغ غول پیکر بپرید یا مانند شیر غرش کنید؛ همه مهارت‌هایی که در مواجهه با مجموعه‌ای از دشمنان، چه انسان یا حیوان، بدست آورده‌اید، می‌توانند بسیار مفید باشند! همچنین انواع سلاح‌های منحصربه‌فرد در هنرهای رزمی ژانر ووشیا مانند نیزه، شمیر، بادبزن، چتر، گلیو و… در بازی وجود دارد.

در کنار سلاح‌ها، قابلیت‌های جنگی به همان اندازه مهم نیز در بازی وجود دارد که پایه و اساس آن کونگ فو است. مبارزات شامل برخی از حرکات جنگی واقعیمی‌شود و برخی دیگر که به نظر می‌رسد قوانین فیزیک را نادیده می‌گیرند و یک عنصر خارق العاده به سیستم مبارزه اضافه می‌کنند. این گستردگی استراتژی و تنوع سلاح‌ها و مهارت‌ها چیزی است که Where Winds Meet را بسیار جذاب می‌کند.

علاوه بر این، شما می‌توانید انتخاب کنید که چگونه می‌خواهید بر جهان و شخصیت‌های آن تأثیر بگذارید و آن‌ها نیز به نوبه‌ی خود به روش‌هایی به شما واکنش نشان می‌دهند که منعکس‌کننده این انتخاب‌ها باشد. به آن‌ها کمک کنید خانه‌های خود را بازسازی کنند، زخم‌های خود را التیام بخشند یا برای آن‌ها با دشمنان خود بجنگند. در Where Winds Meet، شما انتخاب می‌کنید که چه کسی باشید، چگونه بجنگید و چه کاری انجام دهید تا داستانی از خودتان بنویسید. هرچند که بازی به صورت تک نفره در دسترس است اما بازی به شما امکان می‌دهد تا با حداکثر چهار نفر از دوستان خود بازی کنید. علاوه بر این بازیکنان می‌توانند منتظر نبرد‌های بازیکن در مقابل بازیکن باشند و چالش‌های بیشتری را تجربه کنند.

سازندگان گفته‌اند که Where Winds Meet دارای به‌روزرسانی‌های مداوم خواهد بود که شامل محتوای داستانی نیز می‌شود. همچنین گفته شده که برای دسته دوال‌سنس کاملا بهینه شده است. تاریخ انتشار این بازی فعلا مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما