تابستان فصل دوم انیمه‌ی NieR: Automata پخش می‌شود

به تازگی تریلر جدیدی از فصل دوم انیمه‌ی Nier: Automata Ver1.1a منتشر شده که اطلاعات جدید و هیجان‌انگیزی را در مورد این انیمه اقتباسی جذاب برای طرفداران این مجموعه به ارمغان می‌آورد.

طبق این تریلر، فصل دوم این انیمه‌یب محبوب در ماه جولای سال جاری پخش خواهد شد. البته خبری از تاریخ دقیق پخش نبوده و فعلا باید به همین بسنده کنیم. در این میان اگر فصل دوم بخواهد روند فصل اول را پیش ببرد، در مجموع دوازده قسمت خواهد داشت، به این معنی که بسته به اینکه در چه زمانی از جولای نمایش داده شود، احتمالا در ماه آگوست یا سپتامبر به پایان می‌رسد.

انیمه‌ی Nier: Automata Ver1.1a بینندگان را به یک دنیای پسا‌آخرالزمانی بسیار زیبا می‌برد. در این دنیای متروک، بشریت توسط تهاجم بیگانگان و شکل زندگی ماشینی آن‌ها به ماه رانده شده است. تنها‌ امید برای بازپس‌گیری سیاره به YoRHa، اسکادرانی از سربازان پیشرفته‌ی اندرویدی است. داستان روی ۲B، یک اندروید مبارز و ۹S، یک مدل اسکنر کنجکاو متمرکز است. آن‌ها با همکاری یکدیگر ماموریت‌هایی را برای کشف حقیقت پشت جنگ به ظاهر بی‌پایان با ماشین‌ها آغاز می‌کنند. همانطور که آن‌ها در اتفاقات عمیق‌تر می‌شوند، با گروهی از شکل‌های زندگی ماشینی مواجه می‌شوند که احساسات نامشخصی از خود نشان می‌دهند.

این انیمه به ریشه‌های بازی خود وفادار می‌ماند و داستان‌سرایی فلسفی و روایت شاخه‌ای خود را حفظ می‌کند و همچنین دارای سکانس‌های اکشن خیره‌کننده با اندروید‌های شمشیردار و فرم‌های زندگی ماشینی عظیم است. اما در زیر درگیری‌های فلزی، داستانی نهفته است که به پرسش‌های وجودی می‌پردازد و مضامین جنگ، انسانیت و ماهیت هستی را بررسی می‌کند.

گفتنی است که فصل اول با مشکلات تولید مرتبط با کووید ۱۹ همراه بود که باعث شد دو بار به تعویق بیفتد. این فصل نسخه‌ای از داستان بازی را از طریق پایان A و B اقتباس کرد که تنها دو پایان از پنج پایانی هستند که بازیکنان برای بدست آوردن درک کامل از رویداد‌های NieR باید به آن برسند. با توجه به آنچه در تریلر فصل دوم می‌بینیم، فصل دوم احتمالا پایان C تا E را اقتباس می‌کند که داستان NieR: Automata را کاملا تغییر می‌دهد و آنچه را که به نظر می‌رسد داستانی در مورد ربات‌های انسان نما در حال جنگ با روبات‌ها باشد، به چیزی بیشتر تبدیل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما