تأثیر اپل واچ اولترا بر آیفون ۱۶ اولترا

طی ماه‌های گذشته گزارش‌هایی در مورد یک مدل جدید آیفون مبتنی بر بدنه‌ی تیتانیومی و آیفون اولترا منتشر شده است. با وجود اینکه هنوز مشخص نیست چه زمانی مدل اولترا راهی بازار می‌شود، یکی از طراحان در این رابطه رندر مفهومی منتشر کرده که نشان می‌دهد اگر اپل از المان‌های اپل واچ اولترا برای آیفون اولترا استفاده کند، گوشی موردنظر چه شکل و شمایلی خواهد داشت.

ماه‌ها قبل اعلام شد که ممکن است اپل به جای اپل ۱۵ پرو مکس یا در کنار آن، یک مدل جدید به نام آیفون ۱۵ اولترا راهی بازار کند. البته به تازگی خبرگزاری بلومبرگ گزارش داده که اپل می‌خواهد در سال ۲۰۲۴ چنین کاری را انجام دهد و در کنار آیفون ۱۶ پرو مکس، شاهد رونمایی از یک گوشی گران‌تر به نام آیفون ۱۶ اولترا خواهیم بود که ممکن است از نمایشگر بزرگ‌تر، دوربین بهتر و چیپست قدرتمند‌تر بهره ببرد. با توجه به اینکه برخی طراحان برای برخی گوشی‌های رندرهای مفهومی جذابی را ارائه می‌دهند، حالا یک طراح به نام Jonas Daehnert برای آیفون ۱۶ اولترا یک رندر کاملا تخیلی ارائه داده است.

باید تاکید کنیم که رندرهای مفهومی مبتنی بر اطلاعات موثقی نیستند و طراح یا طراحان موردنظر برای این کار از سلیقه‌ی شخصی خود استفاده می‌کنند. او در توییتر خود نوشته که اصلا اطلاعاتی راجع به خبرهای فاش شده ندارد و فقط تلاش کرده المان‌های طراحی اپل واچ اولترا را برای مدل جدید آیفون استفاده کند. اما در هر صورت نمی‌توانیم جذاب بودن این رندر را کتمان کنیم و به‌خصوص دکمه‌ی نارنجی رنگ معروف اپل واچ اولترا که حالی در این رندر هم دیده می‌شود، توجه زیادی را جلب می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما