به زودی دموی Wo Long برای کنسول‌ها و کامپیوتر می‌آید

دموی اثر جدید استودیوی تیم نینجا یعنی Wo Long: Fallen Dynasty در اواخر ماه جاری میلادی روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

استودیوی تیم نینجا پس از گذر از نینجا گایدن به ساخت بازی‌های اکشن و نقش‌آفرینی با الهام از سری سولز پرداخت. پس از موفقیت سری Nioh، جانشین معنوی این سری که در فئودال چین جریان دارد، در ژوئن گذشته معرفی شد و بازخوردهای مثبتی دریافت کرد. در حالی که تنها حدود یک ماه تا انتشار این بازی باقی مانده است، سازندگان قرار است تا به بازیکنان فرصتی بدهند تا بازی را قبل از عرضه‌ی رسمی آن امتحان کنند.

البته در ماه سپتامبر سال گذشته نیز نسخه‌ای دمو از Wo Long: Fallen Dynasty در دسترس قرار گرفت و بازیکنان تنها ۱۰ روز فرصت داشتند تا این نسخه را به پایان برسانند و با آن سیستم مبارزات بازی، بخش چند نفره‌ی آنلاین و سایر بخش‌های مهم مانند بخش ساخت و شخصی‌سازی شخصیت اصلی را تجربه کنند. دموی ذکر شده تنها برای کاربران پلی‌استیشن و ایکس‌باکس در دسترس بود.

حال دموی جدید بازی برای تمامی پلتفرم‌هایی که روی آن‌ها منتشر خواهد شد، در دسترس خواهد بود. بازیکنانی که به دنبال تجربه‌ی آن هستند، می‌توانند در تاریخ ۲۴ فوریه (۵ اسفند)، یعنی یک هفته قبل از عرضه‌ی رسمی بازی، دریافت کنند. گفتنی است که هر پیشرفتی که در نسخه‌ی دمو انجام دهید، می‌توان آن را به نسخه‌ی اصلی بازی منتقل کرد. از طرفی بازیکنانی که نسخه‌ی دمو را کامل می‌کنند، کلاه‌خود Crouching Dragon را دریافت می‌کنند.

همچنین کمپانی ناشر بازی یعنی کوئی تکمو (Koei Tecmo) خاطرنشان کرده که سازندگان محتوا می‌توانند برای دریافت نسخه‌ای از بازی با این شرکت ارتباط برقرار کنند. یکی دیگر از بازی‌های تیم نینجا که طرفداران می‌توانند منتظر آن باشند، بازی انحصاری پلی‌استیشن ۵ یعنی Rise of the Ronin است که روایتگر ماجرای یک نینجا در جهانی باز است.

بازی Wo Long: Fallen Dynasty در تاریخ ۳ مارس ۲۰۲۳ (۱۲ اسفند ۱۴۰۱) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این اثر همچنین در روز عرضه روی سرویس گیم پس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما