به روز رسانی فار کرای ۵ روی کنسول‌های نسل جدید

بازی فارکرای ۵ (Far Cry 5) در زمان عرضه نتوانست موفقیت چندان زیادی کسب کند. با این حال یوبیسافت با گذشت زمان این بازی را بهتر کرده و آن را تا حد خوبی ارتقاء داد. همین موضوع باعث شد تا طرفداران فارکرای ۵ بیشتر شده و همچنان نیز به این بازی وفادار باشند. اگر شما کنسول نسل نهمی داشته باشید و بخواهید فارکرای ۵ را تجربه کنید، باید نسخه نسل هشتمی آن را بازی می‌کردید. به این معنا که نرخ فریم شما روی ۳۰ قفل بوده و گرافیک بازی نیز به روزر نبود.

حال با به روزرسانی جدید بازی فارکرای ۵ این بازی با نرخ فریم ۶۰ روی کنسول‌های نسل نهمی اجرا خواهد شد. همینطور اینکه کنسول‌های ایکس‌باکس این بازی را با رزولوشن بالاتر اجرا می‌کنند. برای مثال کنسول ایکس‌باکس سری ایکس به راحتی می‌تواند فارکرای ۵ را با رزولوشن ۴K و نرخ فریم بالا اجرا کند. در مورد نسخه پلی‌استیشن رزولوشن بازی همچنان روی ۱۶۲۰p باقی خواهد ماند.

بازی فارکرای ۵ در سال ۲۰۱۸ عرضه شد و توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. با این حال این بازی از ابتدا با انتقادات زیادی روبرو شد و نتوانست انتظارات طرفداران را برآورده کند. مشکل اصلی اینجا بود که انتظارات از مجموعه فارکرای به شدت بالا بود. بازی‌های فارکرای ۳ و ۴ عناوین بسیار خوبی بودند و انتظار می‌رفت شماره ۵ نیز به همین شکل عمل کند. با این حال این بازی نتوانست چندان خوب عمل کند و طرفداران را ناامید کرد.

یوبیسافت با گذشت زمان این بازی را بسیار بهتر کرد. با این حال اعتماد از دست رفته طرفداران را نتوانست بدست بیاورد. این موضوع باعث شد تا شماره ۶ مجموعه فارکرای نیز چندان خوب عمل نکند. مشکل اصلی طرفداران با داستان عناوین جدید فارکرای است. به این معنا که داستان این بازی‌ها مفهوم چندانی نداشته و جذابیت زیادی هم ندارد. همین باعث شده که گیم‌پلی بازی هم هرچند مفرح باشد، برای کاربران حوصله سربر شده و پس از مدتی بازی را رها کنند.

با این حال این خبر برای طرفداران فارکرای ۵ یک خبر بسیار خوب است. به دلیل اینکه می‌توانند بازی مورد علاقه خود را با نرخ فریم بالاتر تجربه کرده و از گیم‌پلی روان بازی لذت ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما