به روز‌رسانی گرن توریسمو ۷ با قابلیت اجرا با نرخ ۱۲۰ فریم

بازی گرن توریسمو ۷ (Gran Turismo 7) را می‌توان یکی از محبوب‌ترین عناوین در سبک ریسینگ برای پلی‌استیشن دانست. این بازی به نوعی رقیب عناوین فورتزا موتور اسپورت (Forza Motorsport) ایکس‌باکس بوده و تمرکز بیشتری روی واقعی بودن سیستم رانندگی دارند. حال سونی تصمیم گرفته تا یک به روزرسانی جدید برای شماره ۷ این مجموعه عرضه کند.

در به روزرسانی جدید گرن توریسمو ۷ ما شاهد پشتیبانی از نرخ فریم ۱۲۰ هرتزی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ هستیم. البته باید دقت کنید که صفحه نمایش کاربر نیز باید از نرخ به روزرسانی صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی کند تا بتواند از این قابلیت جدید استفاده کند. به روزرسانی جدید گرن توریسمو ۷ این قابلیت را به کنسول پلی‌استیشن ۴ اضافه نمی‌کند.

در کنار نرخ فریم ۱۲۰، ما شاهد موارد دیگر در این به روزرسانی هستیم. از آن‌ها می‌توان به ۵ ماشین جدید اشاره کرد. ماشین‌های اضافه شده به بازی موارد زیر هستند:

  • Audi RS Turbo DTM
  • Porsche 959
  • Porsche Carrera GTS (904)
  • Toyota Alphard Executive Lounge
  • Mazda Mazda 3 X Burgundy Selection

دو حالت جدید نیز به مسیر نربرگرینگ (Nurbergring) اضافه شده است. این دو حالت مقاومت (Endurance) و اسپرینت (Sprint) نام داشته که سبک خاصی هم دارند. هر دو حالت از بخش خاصی از مسیر نربرگرینگ استفاده کرده و کاربران باید تلاش کنند تا در مسابقات درون این مسیرها پیروز شوند.

سونی در حال تلاش است که گرن توریسمو را ارتقاء دهد. به دلیل اینکه عناوین فورتزا موفقیت بسیار خوبی در چند سال اخیر کسب کرده‌اند. به نوعی می‌توان گفت که کاربران برای یک تجربه خوب از ریسینگ باید یک کنسول ایکس‌باکس یا دستگاه ویندوزی تهیه کنند. این موضوع باعث شده تا سونی نیز به شدت برای ارتقاء بازی خود تلاش کند.

گرن توریسمو ۷ نیز از زمان عرضه پیشرفت بسیار زیادی داشته است. با این حال برای تبدیل شدن به یک عنوان ریسینگ برتر نیاز به کار زیادی دارد. البته میزان شخصی‌سازی موجود در گرن توریسمو ۷ در هیچ بازی دیگری وجود ندارد. این موضوع را می‌توان یکی از نکات به شدت مثبت بازی گرن توریسمو ۷ دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما