برند معروف توییتر آیکون های داخلی برنامه را تغییر داد

آیکون‌های جدید، دارای خطوط پررنگ‌تری هستند که نسبت به قبل ظاهر ظریف‌تری به آن‌ها ارائه کرده است.

توییتر در طول چند سال گذشته تغییرات زیادی داشته و آخرین بازطراحی بصری این شبکه اجتماعی به آگوست 2021 مربوط می‌شود. همزمان با این بازطراحی، آیکون‌های جدیدی به آن اضافه شدند که ظاهری تمیزتر و ظریف‌تر داشتند. اکنون یکبار دیگر این شرکت آیکون‌های جدیدی را برای نسخه‌های وب، اندروید و iOS خود معرفی کرده که نسبت به گذشته کمی متفاوت هستند.

تفاوت ظریف آیکون‌های جدید توییتر را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید. ردیف بالا آیکون‌ها را قبل از به‌روزرسانی نشان می‌دهد و ردیف پایین، شامل آیکون‌های جدید این پلتفرم می‌شود

آیکون‌های جدید توییتر

توییتر در رشته توییتی که توسط حساب Twitter Design به اشتراک گذاشته شده، می‌نویسد:

«هدف ما ایجاد مجموعه‌ای منسجم از آیکون‌ها بود که از نظر شکل و سبک برجسته و در عین حال قابل درک و کمی برآمده هستند.»

آیکون‌های جدید، دارای خطوط پررنگ‌تری هستند و از نظر ظاهری، تقریبا زنده‌تر به نظر می‌رسند. «شائوکی آمدو»، سخنگوی توییتر توضیح می‌دهد که این به‌روزرسانی برای iOS و اندروید و نسخه تحت وب توییتر منتشر خواهد شد. هرچند او به زمان خاصی برای عرضه به‌روزرسانی اشاره نکرده، اما اگر از جدیدترین نسخه برنامه استفاده کنید، به آیکون‌های جدید نیز دسترسی خواهید داشت.

هرچند این به‌روزرسانی جدید ممکن است چندان سودمند به نظر نرسد، اما توییتر روی ویژگی‌های دیگری برای پلتفرم خود کار می‌کند که می‌توانند ارزش بیشتری برای بسیاری از کاربران به همراه داشته باشند. جدیدترین ویژگی که به این شبکه اجتماعی اضافه شده، قابلیت کنترل منشن‌ها است که باعث می‌شود کاربران بتوانند از منشن شدن توسط دیگران جلوگیری کنند. علاوه بر این، پس از سال‌ها درخواست، دکمه ویرایش توییت نیز سرانجام به این شبکه اجتماعی اضافه شد که البته در حال حاضر فقط مشترکین سرویس پریمیوم پلتفرم یعنی Twitter Blue به آن دسترسی دارند..

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما