برنامه ریزی مراسم ایکس‌باکس شوکیس ۲۰۲۳ برای خرداد

مایکروسافت چند سال است که خود را از مراسم E3 جدا کرده و رویداد مخصوص ایکس‌باکس را برگزار می‌کند. نام این رویداد Xbox Games Showcase بوده و در آن عناوین بازی بسیار زیادی معرفی می‌شوند. در این مدت نیز ایکس‌باکس توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و عناوین بسیار زیادی را به سرویس گیم‌پس اضافه کرده است.

مایکروسافت اعلام کرده که رویداد ایکس‌باکس در تاریخ ۲۱ خرداد (۱۱ جوئن) برگزار خواهد شد. ما در این رویداد شاهد تریلرهای زیادی از عناوین جدید و به روزرسانی از عناوین قدیمی خواهیم بود. همینطور اینکه اکثر عناوینی که در این رویداد معرفی می‌شوند، از روز اول در سرویس گیم‌پس نیز حضور داشته و مشترکین آن می‌توانند از همان ابتدا این عناوین را دانلود کنند.

یکی از عناوینی که انتظار می‌رود تریلر گیم‌پلی دریافت کند بازی استارفیلد (Starfield) است. این بازی توسط شرکت بتسدا ساخته شده و عرضه آن نیز چندی پیش دوباره با تأخیر مواجه شد. نکته اینجاست که این بازی برای مدت زیادی است که در حال ساخت بوده و طرفداران به شدت منتظر آن هستند. همینطور اینکه به احتمال زیاد عناوین جدیدی نیز معرفی خواهند شد.

مایکروسافت تلاش بسیار زیادی برای سرویس اشتراک گیمینگ خود یعنی گیم‌پس کرده است. به همین دلیل این اشتراک بسیار گسترده شده و ارزش بالایی هم پیدا کرده است. به همین دلیل امکان دارد که در آینده نه چندان دور ما شاهد افزایش قیمت اشتراک گیم‌پس باشیم. یکی از نقاط قوت گیم‌پس نیز همین است که عناوین انحصاری ایکس‌باکس از روز اول در آن وجود دارد. به همین دلیل این اشتراک نسبت به چیزی که سونی ارائه می‌دهد ارزش بیشتری دارد.

به زودی اطلاعات بیشتری از این رویداد منتشر خواهد شد. در حال حاضر تنها تاریخ برگزاری این رویداد اعلام شده که فاصله زیادی هم با رویداد E3 ندارد. جدایی شرکت‌های مختلف از E3 باعث شد تا توجه طرفداران بیشتر به این رویدادها جلب شود و مخاطبان بیشتری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما