بازی Team Fortress 2 پس از سالها با محتوای جدید به روزرسانی خواهد شد

تابستان فصل بسیار خاصی برای گیمرها است. به دلیل اینکه بازی‌ها اکثراً به روزرسانی‌های زیادی دریافت کرده و تغییرات مشهودی پیدا می‌کنند. تیم فورترس ۲ (Team Fortress 2) یکی از عناوین چند نفره پرطرفدار و با سابقه در دنیای گیمینگ است. این بازی در سال ۲۰۰۷ عرضه شده و ولو (Valve) پشتیبانی بسیار خوبی از آن کرده است.

حال شرکت ولو اعلام کرده که قصد دارد یک به روزرسانی بزرگ برای تیم فورترس ۲ عرضه کند. این به روزرسانی تابستان سال آینده عرضه خواهد شد. تا الان بازی تیم فورترس ۲ به روزرسانی‌های تابستانه‌ی متعددی دریافت کرده که اکثراً روی آیتم‌های مختلف تمرکز داشتند. اینطور که به نظر می‌رسد، به روزرسانی بعدی این بازی با موارد قبلی تفاوت داشته و بزرگتر است. ولو در یک بلاگ نوشته است:

به روزرسانی‌های چند سال اخیر بازی تیم فورترس اکثراً در مورد آیتم‌ها و محتوای داخل بازی بوده است. با این حال امسال نقشه ما متفاوت است و ما قرار است یک به روزرسانی کامل برای این بازی عرضه کنیم. به این معنا که نقشه، افکت و موارد دیگری به بازی اضافه خواهند شد. همینطور اینکه ما نیاز به Steam Workshop داریم تا با استفاده از آن محتوا به بازی اضافه کنیم.

تیم فورترس ۲ از این نظر اهمیت دارد که به نوعی آغازگر سبک شوتر قهرمانی است. این بازی نه تنها توانایی و کرکترهای مختلف داشت بلکه در سبک شوتر بوده که باعث شد طرفداران بسیاری بدست بیاورد. با این حال تیم فورترس در سال‌های اخیر مشکل داشته و نتوانست محتوای زیادی به کاربران ارائه دهد. همین باعث شد تا طرفداران از این بازی کمی ناامید شده و از ولو بخواهند تا دوباره این بازی را زنده کند.

ولو نیز همین قصد را دارد. به همین دلیل با عرضه این به روزرسانی می‌خواهد بازی تیم فورترس ۲ را دوباره زنده کند. به طور کلی طرفداران این بازی زیاد بوده و از دست دادن آن‌ها می‌تواند برای ولو ضرر زیادی داشته باشد. البته با توجه به اینکه نزدیک به ۱۶ سال از عرضه تیم فورترس ۲ می‌گذرد، ایده عرضه یک شماره جدید از این مجموعه بد به نظر نمی‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما