بازی Suicide Squad داستان‌محور و یک بتل پس مفصل دارد

بازی جوخه خودکشی: لیگ عدالت را نابود کن (Suicide Squad: Kill the Justice League) یکی از عناوین به شدت مورد انتظار در سال ۲۰۲۳ است. با این حال شرکت سازنده اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نکرده و سؤالات بی پاسخ زیادی وجود دارند. حال یکی از اطلاعات درز شده از عنوان جدید جوخه خودکشی نشان می‌دهد که دارای برخی از امکانات بازی‌های سرویس آنلاین مثل بتل‌پس (Battle Pass) است.

بازی جوخه خودکشی: لیگ عدالت را نابود کن توسط شرکت راکستدی (Rocksteady) ساخته می‌شود. از سوابق این شرکت می‌توان به عناوین بسیار با کیفیت بتمن (Batman) در گذشته اشاره کرد. حال اینطور که به نظر می‌رسد راکستدی تصمیم دارد تا بازی خود را به روز کرده و ویژگی‌های یک بازی سرویس آنلاین را به آن اضافه کند.

اخیراً تصاویری در رسانه فضای مجازی پخش شده که اشاره به بازی جوخه خودکشی دارند. در اصل این تصاویر به تازگی از بازی منتشر شدند و حال بسیاری از افراد معتقدند که مربوط به بازی جوخه خودکشی است. این تصاویر بیشتر از منوی باین بازی بوده و موارد زیادی از جمله فروشگاه، ارز داخل بازی و بتل‌پس را نشان می‌دهد. همه این موارد در عناوین سرویس آنلاین نیز وجود دارند.

طبق چیزی که گفته شده، برای بازی جوخه خودکشی برنامه بتل‌پس وجود دارد. با این حال این بتل پس روی موارد ظاهری تمرکز داشته و ارتباط زیادی با محتوای اصلی بازی ندارد. ارز داخل بازی نیز در اصل امتیاز بوده که برای ارتقاء کارکترهای بازی به کار می‌رود. بحث اینجاست که کارکترهای بازی در ابتدا ضعیف نیستند ولی شما می‌توانید آن‌ها را بسیار قدرتمند کنید. مشابه آنچه که در عناوین بتمن وجود داشت.

بازی جوخه خودکشی: لیگ عدالت را نابود کن در مراسم گیم اواردز سال ۲۰۲۲ معرفی شد. از آن زمان تا الان ما شاهد هیچ اطلاعات جدیدی از آن نبوده‌ایم. تنها چیزی که می‌دانیم این است که این بازی، یک عنوان ضد قهرمانی بوده و یک تریلر سینمایی هم از آن مشاهده کردیم. در کنار تریلر یک تاریخ عرضه هم برای این بازی اعلام شد. بازی جدید جوخه عدالت در تاریخ ۵ خرداد سال ۱۴۰۲ (۲۶ می ۲۰۲۳) عرضه خواهد شد. با این حال امکان دارد که عرضه بازی با تأخیر مواجه شود.

راکستدی اعلام کرد که برای صدای بتمن در این بازی از کوین کانروی (Kevin Conroy) استفاده کرد. کانروی سال گذشته در گذشت ولی از کارهای او می‌توان به صدای بتمن در انیمیشن‌ها و بازی‌ها اشاره کرد.

راکستدی حدود ۸ سال است که یک عنوان جدید از مجموعه بتمن و دنیای DC عرضه نکرده است. به همین دلیل طرفداران به شدت منتظر این بازی جدید از مجموعه جوخه خودکشی بوده و امیدوار هستند که مانند شوالیه‌های گاتهام (Gotham Knights) عمل نکند. حال باید صبر کرد و دید که شرکت سازنده در هنگام عرضه چگونه عمل خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما