بازگشت فیفا و رگناروک به صدر جدول فروش هفتگی

()

طبق جدیدترین آمار منتشر شده، بازی فیفا ۲۳ پس از ۱۱ درصد افزایش در فروش، بار دیگر به جایگاه اول جدول فروش هفتگی بازی در بریتانیا دست یافته است.

در جایگاه دوم، بازی اکشن و ماجراجویی گاد آو وار رگناروک قرار دارد که فروش آن در هفته‌ای که گذشت، ۱۲ درصد افزایش یافته است. گفتنی است که در دسترس قرار گرفتن باندل پلی‌استیشن ۵ این بازی به فروش آن کمک کرده است. ‌از سوی دیگر رتبه‌ی اول جدول هفته‌ی گذشته یعنی بازسازی Dead Space، پس از افت فروش قابل توجه‌ی ۵۲ درصدی، به جایگاه سوم سقوط کرده است.

از بازی‌های جدیدی که در این هفته منتشر شده و عملکرد نسبتا خوبی داشته‌اند، می‌توان به بازی پلتفرمر Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake از کمپانی THQ Nordic برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی اشاره کرد که در رتبه‌ی ۱۰ قرار گرفته است. از طرفی بازی Sonic Frontiers نیز به جایگاه سیزدهم صعود کرده است. فروش بازی جدید سگا در این هفته ۷۸ درصد افزایش یافته که نسبت به هفته‌ی قبل با افزایش ۹۳ درصدی اندکی کاهش دیده می‌شود.

گفتنی است که اقتباس تلویزیونی جذاب لست آو آس در هفته‌های پیش، فروش نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵ نسخه‌ی اول را تا حد قابل توجه‌ی ۵۶۰ درصد افزایش داده بود و حال به نظر می‌رسد که این فروش در حال کاهش است. در واقع طبق آمار، بازسازی لست آو آس ۱ با افت فروش ۴ درصدی در رتبه‌ی ۱۵ جدول باقی مانده است.

در این میان بازی نقش‌آفرینی Fire Emblem Engage که سه هفته‌ی پیش در جایگاه اول جدول بود، با کاهش ۵۴ درصدی فروش به جایگاه شانزدهم بسنده کرده است. در نهایت بازی اکشن و نقش‌آفرینی Forspoken که به هیچ وجه نتوانست انتظارات از خود را برآورده کند، پس از افت شدید ۸۳ درصدی در فروش هفته‌ی دوم عرضه، به رتبه‌ی ۲۰ سقوط کرد.

چقدر این پست مفید بود؟

با کلیک روی ستاره‌ها به پست امتیاز دهید.

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما