اپلیکیشن مسیریاب ویز برای اولین بار برنامه اختصاصی برای خودروها را منتشر کرد

گوگل می‌گوید با همکاری رنو برای اولین‌بار اپلیکیشن اختصاصی ویز را به‌صورت بومی برای سیستم‌های مولتی‌مدیای چند خودرو عرضه کرده است.

سرویس نقشه و مسیریابی ویز پس از سال‌ها فعالیت در پلتفرم‌های موبایلی، حالا بالاخره اولین اپلیکیشن اختصاصی خود برای خودروها را منتشر کرد. گوگل (مالک ویز) می‌گوید این سرویس اکنون برای دو سری از خودروهای شرکت رنو در اروپا عرضه شده و شامل قابلیت‌هایی مثل مسیریابی لحظه‌ای، هشدار، ذخیره‌سازی مکان‌ها و تنظیمات دیگر است.

ویز حالا برای اولین‌بار می‌تواند به‌صورت مستقل روی نمایشگرهای خودروها به کار گرفته شود تا دیگر نیازی به استفاده از آن از طریق گوشی وجود نداشته باشد. پیش‌بینی می‌شود که به‌زودی محصولات شرکت پولستار، جنرال موتورز، شورولت، ولوو و… هم به این اپلیکیشن دست پیدا کنند.

اپلیکیشن ویز برای خودروهای بیشتری عرضه می‌شود

دو سری خودروی جدید رنو یعنی Austral Hybrid و Megane E-Tech حالا به‌صورت بومی از طریق سیستم مولتی‌مدیای openR به اپلیکیشن ویز و البته دیگر سرویس‌های گوگل مثل مپس، اسیستنت و پلی استور دسترسی خواهند داشت. «ارون دی‌کاسترو»، مدیر بازاریابی و همکاری‌های ویز می‌گوید:

«با افزایش تعامل کاربران ویز با پلتفرم‌های خودرویی و مشاهده پیشرفت فناوری‌های این پلتفرم‌ها، ضروری است که بهترین تجربه رانندگی را به کاربرانمان ارائه کنیم و به‌همین منظور هیجان‌زده‌ایم تا از همکاری‌مان با رنو به شما خبر دهیم. در اختیار داشتن قابلیت‌های جهت‌یابی لحظه‌ای، مسیریابی و هشدارها در نمایشگر خودروهای رنو باعث می‌شود تجربه رانندگی ساده‌تر و بی‌تکلف‌تر شود.»

همان‌طور که بالاتر گفتیم، دی‌کاسترو هم وعده داده که این ویژگی جذاب در سال 2023 در اختیار کاربران بیشتری در سراسر دنیا قرار خواهد گرفت. پیش‌بینی می‌شود که بازار آمریکا یکی از اهداف اصلی این شرکت برای عرضه اپلیکیشن خود باشد.

خریداران خودروهای جدید رنو برای دسترسی به اپ بومی ویز باید از طریق سیستم openR به گوگل پلی بروند و یا از طریق اپلیکیشن موبایل My Renault این اپ را دانلود کنند. زمانی که ویز دانلود شد، فرد می‌تواند اکانت خود را ساخته یا وارد یک اکانت قدیمی شود و به ویژگی‌های این برنامه که مشابه برنامه موبایل ویز است، دسترسی پیدا کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما