اقتباس سینمایی رینبو سیکس توسط کارگردان جان ویک ساخته می‌شود

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، چاد استاهلسکی (Chad Stahelski)، کارگردان سری فیلم‌های اکشن جان ویک، کارگردانی اقتباس سینمایی رینبو سیکس (Rainbow Six) را بر عهده خواهد داشت.

از طرفی به نظر می‌رسد که مایکل بی. جردن (Michael B. Jordan) نیز قرار است بار دیگر وارد فیلم دیگری از تام کلنسی شود. هرچند این بار او در یکی از شناخته‌ شده‎‌ترین آثار این نویسنده و همنام یکی از بزرگترین آی‌پی‌های یوبی‌سافت، بازتصویری از فیلم Without Remorseی خواهد کرد. گفتنی است که در سال ۲۰۲۱، جردن در فیلم Without Remorse به عنوان محصولی از کمپانی پارامونت پیکچرز نقش‌آفرینی کرده بود. البته آن فیلم با نقدهای ضد و نقیضی مواجه شد و چندان سروصدا به پا نکرد. علی‌رغم همه‌ی این‌ها، به اعتبار جردن خدشه‌ای وارد نشده و ظاهرا او توسط استعدادهای برتر سینمای اکشن امروزی احاطه شده است.

در رینبو سیکس، جردن نقش قهرمان رمان مورد اقتباس یعنی جان کلارک را بازی خواهد کرد که در واقع همان جان کلی در فیلم Without Remorse است زیرا او نام خانوادگی کلارک را به عنوان یک هویت جدید انتخاب می‌کند. این بدان معناست که فیلم جدید به نوعی دنباله‌ی فیلم قبلی است که پارامونت امیدوارا است آن را به یک مجموعه‌ی سودآور به رهبری این بازیگر تبدیل کند.

یکی از تفاوت‌های کلیدی که رینبو سیکس را در حال حاضر از Without Remorse متمایز می‌کند، این است که پارامونت قصد دارد این فیلم را برخلاف Without Remose که در آمازون پرایم پخش شد، در سینماها اکران کند. از طرفی استاهلسکی تا زمانی که نسخه‌ی چهارم جان ویک اکران نشود، کار روی این فیلم را شروع نخواهد کرد.

شایان ذکر است که پرداختن به میراث سری‌ بازی‌های رینبو سیکس خارج از موضوع این مطلب است؛ نامی که از اواخر دهه‌ی ۹۰ میلادی در کنار نام ژانر شوتر همواره آمده است. با این حال، آخرین نسخه از این سری یعنی Extraction نتوانست به محبوبیت نسخه‌ی قبلی خود Rainbow Six Siege دست یابد. در نهایت اینکه استاهلسکی و جردن برای این فیلم اقتباسی مناسب هستند یا خیر را گذر زمان مشخص خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما