اعلام بسته‌های همراه اول ویژه حج 1403

هم‌زمان با فرارسیدن ایام حج ابراهیمی، مشترکین همراه اول که قصد مسافرت به کشور عربستان سعودی را دارند، می‌توانند با همراه داشتن سیم‌کارت اپراتور اول تلفن همراه، ضمن برخورداری از تعرفه ترجیحی مناسبی که برای حجاج و عوامل ستادی حج تمتع 1403 درنظر گرفته شده است، از مزایای رومینگ، بدون دغدغه تهیه سیم‌کارت و پرداخت هزینه ارزی نیز بهره‌مند شوند.

در این راستا، همراه اول سعی کرده است با طراحی بسته‌های متنوع رومینگ از لحاظ حجم بسته و مدت سفر که از منظر قیمتی، قابلیت رقابت با سیم‌کارت‌های عربی را دارد، مانع از خروج ارز از کشور شود.

اپراتور اول تلفن همراه کشور سعی کرده است طی توافقاتی با اپراتورهای عربستانی، عرضه مکالمه و دیتا با قیمت بسیار مناسب و حتی بهتر از سیم‌کارت‌های عربی را برای مشترکان همراه اول فراهم آورد.

ارائه تخفیف در نرخ‌های «آزاد» مکالمه، اینترنت و پیامک

اپراتور همراه اول ضمن اعمال تخفیف‌های 17، 20 و 25 درصدی به‌ترتیب روی نرخ استفاده آزاد از «مکالمه»، «پیامک» و «اینترنت»، بسته‌های ویژه رومینگ حج 1403 را نیز تعریف کرده است که در ادامه به جزئیات آن‌ها پرداخته می‌شود.

نرخ «استفاده آزاد مکالمه» با 17 درصد تخفیف به دقیقه‌ای 10 هزار تومان، هر «پیامک با نرخ آزاد» با 20 درصد تخفیف به چهار هزار تومان و هر مگابایت «استفاده آزاد از اینترنت» با 25 درصد تخفیف به سه هزار تومان رسیده است.

تشویق همراه اول به استفاده از بسته‌های ویژه رومینگ حج

بااین‌حال، همراه اول تمامی زائران ایرانی را برای مدیریت بهینه هزینه‌ها، تشویق به «استفاده از بسته‌های رومینگ ویژه حج تمتع» کرده است که از طریق شماره‌گیری «ستاره 10 ستاره 40 مربع» در دسترس هستند.

بسته‌های ویژه رومینگ حج تمتع 1403 به‌صورت ترکیبی با «مدت‌زمان‌ها» و «قیمت‌های» متفاوت ارائه شده است.

«مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته» در نظر گرفته شده برای زائران، بسته «اینترنت نامحدود 90 روزه با 100 دقیقه مکالمه و 100 پیامک هدیه» است که به قیمت سه میلیون تومان عرضه می‌شود.

زائرانی هم که مصرف کمتری از اینترنت دارند، می‌توانند بسته‌های «3 گیگابایت اینترنت 7 روزه با 5 دقیقه مکالمه و 5 پیامک هدیه» یا «1.5 گیگابایت اینترنت 60 روزه» را به‌ترتیب با قیمت‌های 650 یا 425 هزار تومان خریداری کنند.

همچنین بسته «70 دقیقه مکالمه 7 روزه با 70 پیامک هدیه» نیز مخصوص آن دسته از مشترکانی درنظر گرفته شده است که نیاز بیشتر به مکالمه دارند و قیمت آن «425 هزار تومان» است.

امکان خرید و فعال‌سازی این بسته‌ها از طریق خانواده و بستگان زائران، نمایندگان کاروان‌ها و دفاتر زیارتی نیز همچون سنوات گذشته با مراجعه به «فروشگاه آنلاین همراه اول» یا ‌اپلیکیشن «همراه من» فراهم شده است.

زائران خانه خدا باید آگاه باشند که با توجه به دستورالعمل‌های امن‌سازی پرتال‌های ایران، امکان دسترسی امن به پرتال‌های بانکی و ایرانی از طریق سیم‌کارت‌های خارجی و وای‌فای هتل‌ها عموماً محدود شده است، لذا درصورتی‌که نیاز به استفاده از پرتال‌های ایرانی دارند، باید به‌سراغ خرید سیم‌کارت‌های ایرانی و استفاده از بسته‌های دیتای رومینگ بروند.

مشترکان همراه اول علاقه‌مند به استفاده از بسته‌های رومینگ حج، باید پیش از سفر خود، اقدام به فعال‌سازی سرویس رومینگ بین‌الملل با شماره‌گیری کد دستوری «ستاره 10 ستاره 2911 مربع» یا خرید بسته‌های رومینگ با شماره‌گیری «ستاره ۱۰ ستاره ۴۰ مربع» و رجوع به منوی شماره ۵ مربوط به بسته‌های عربستان و خرید بسته‌های این کشور کنند. با این کار علاوه بر دریافت رایگان پیامک‌های بانکی، دسترسی رایگان به درگاه «همراه من» برای آنان وجود خواهد داشت.

تمامی حجاجی که سیم‌کارت همراه اول در اختیار دارند، می‌توانند برای پرداخت قبوض و خرید شارژ از کد دستوری USSD و همچنین اپلیکیشن‌های «همراه من» و «اوانو» استفاده کنند. همچنین روشن‌کردن گوشی و دریافت پیامک رایگان است.

با توجه به اینکه حج سفری عمیقاً معنوی با تأثیری شگرف و ماندگار بر قلب و ذهن به‌جاآورندگان آداب آن و همچنین نمادی قدرتمند از وحدت، برابری و تسلیم در برابر اراده خداوند است، همراه اول به‌عنوان نخستین و بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه کشور که همواره در طول حیات خود بر نوآوری و پیشرفت فناوری تمرکز داشته تا نیازهای درحال تکامل مشترکان خود را برآورده سازد و اکنون نیز به‌عنوان پیشگام خدمات نوین ارتباطی سیار در ایران شناخته می‌شود، تمامی زائران را برای بهره‌مندی هرچه بیشتر از فیوضات این سفر و مدیریت ارتباطات خود، به استفاده از «بسته‌های ویژه حج تمتع 1403» تشویق کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما