تعداد 0 محصول در سبد خرید شما وجود دارد
نتایج در این بخش نمایش داده می شود

اسکوئر انیکس از یک پروژه‌ی بزرگ NFT رونمایی کرد

شرکت اسکوئر انیکس در این مدت سر و صدای زیادی به پا کرده است. این شرکت چندی پیش بخش‌های غربی خود را با قیمت نه چندان زیاد به گروه امبریسر (Embracer) فروخت. در ادامه نیز اعلام کرد که قصد دارد تمرکز بیشتری روی عناوین خود در سبک نقش آفرینی ژاپنی (JRPG) داشته باشد.

حال اسکوئر انیکس بازی جدید خود به نام سیمبیوجنسیس (Symbiogenesis) را معرفی کرد. این بازی بر پایه‌ی بلاکچین و ان‌اف‌تی بوده و یک مجموعه کاملاً جدید است. سیمبیوجنسیس یک دنیای بسیار گسترده دارد که در آن موجودات سیمبیوز (Symbiosis) وجود دارند. شما می‌توانید این کرکترها و موجودات را به شکل هنر دیجیتال نزد خود داشته و با آن‌ها معامله کنید.

طبق چیزی که اسکوئر انیکس گفته داستان سیمبیوجنسیس قرار است جذاب باشد. همینطور اینکه قرار است این شرکت به مدت زیادی بازی خود را پشتیبانی کند.

هنر در این بازی به معنای کرکترهای موجود در آن است. بازیکنان می‌توانند هر کرکتری که دوست دارند را خریداری کرده و با آن وارد بازی شوند. حال با استفاده از کرکتر انتخابی می‌توانید رازهای دنیای سیمبیوجنسیس را کشف کرده و داستان آن را به پیش ببرید. در این بازی مأموریت‌های زیادی وجود داشته تا با انجام آن‌ها در بازی پیشرفت کرده و اعتبار بیشتری بدست بیاورید.

همینطور اینکه شما می‌توانید از کرکترهای بازی به عنوان تصویر پروفایل در شبکه‌های مجازی استفاده کنید. اسکوئر انیکس اعلام کرد که فروش ان‌اف‌تی‌های سیمبیوجنسیس از بهار سال ۲۰۲۳ میلادی آغاز خواهد شد. بازیکنان می‌توانند از آن زمان به خرید و فروش این موارد بپردازند.

اسکوئر انیکس در جلسه سرمایه‌گذاران خود اعلام کرد که در حال ساخت یک عنوان داستانی بر پایه بلاک‌چین و ان‌اف‌تی است. اینطور که به نظر می‌رسد برنامه این شرکت برای آینده خود بر اساس همین موارد است. نکته جالب اینجاست که اسکوئر انیکس قصد ندارد عناوین بزرگ خود مثل درگون کوئست (Dragon Quest) و فاینال فانتزی (Final Fantasy) را بر پایه‌ی بلاکچین بسازد. به دلیل اینکه انجام این کار بیش از حد ریسکی است.

اسکوئر انیکس یکی از ناشران بسیار بزرگ است که اعلام کرده از ان‌اف‌تی پشتیبانی خواهد کرد. این شرکت از سال گذشته شروع به فروش اکشن فیگورهای مختلف از بازی‌های خود در قالب ان‌اف‌تی کرد. با این کار اسکوئر انیکس ارزش بیشتری به ان‌اف‌تی و ارز دیجیتال داده و نقش مهمی را در رشد آن ایفا خواهد کرد.

اسکوئر انیکس به زودی یک Cloud Strife Figure عرضه خواهد کرد. این مورد یک نسخه دیجیتالی هم داشته که ۱۶۰ دلار قیمت دارد. این نسخه ۱۶۰ دلاری منحصراً برای فروشگاه اسکوئر انیکس بوده و کاربران می‌توانند با استفاده از این فیگور معادلات مختلفی را انجام دهند. در توضیح این فیگور نوشته شده که بر پایه‌ی بلاکچین و ان‌اف‌تی است.

اینکه ارز دیجیتال آینده گیمینگ است یا نه هنوز مشخص نیست. با این حال شرکت‌های بازی‌سازی در تلاش هستند تا وارد این زمینه شده و با این کار ارزش ارزهای دیجیتال را نیز بالا می‌برند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *