آیفون 15 پرو مکس دارای باریک‌ترین حاشیه نمایشگر در دنیای گوشی‌های هوشمند

به گفته یک منبع معتبر که تاکنون اطلاعات دقیقی در مورد برنامه‌های اپل ارائه کرده است، آیفون 15 پرو مکس در بین تمام گوشی‌های هوشمندی که تاکنون عرضه شده‌اند، باریک‌ترین حاشیه نمایشگر را خواهد داشت و رکوردی که درحال‌حاضر در اختیار شیائومی 13 است را می‌شکند.

اندازه حاشیه‌های نمایشگر آیفون 15 پرو مکس

Ice Universe، منبع شناخته‌شده حوزه فناوری، در توییت جدید خود ادعا می‌کند که آیفون 15 پرو مکس رکورد حاشیه نمایشگر 1.81 میلی‌متری شیائومی 13 را خواهد شکست و پرچمدار آینده اپل تنها 1.55 میلی‌متر حاشیه دارد. برای مقایسه، در همین توییت اعلام شده است که آیفون 14 پرو دارای حاشیه‌ای به اندازه 2.17 میلی‌متر و گلکسی S23 اولترا دارای حاشیه‌ای به اندازه 1.95 میلی‌متر است.

انتظار می‌رود که هر دو مدل آیفون 15 پرو در مقایسه با آیفون 14 پرو دارای حاشیه‌های نمایشگر باریک‌تر و منحنی‌تر باشند که به‌طور بالقوه، ظاهری شبیه به اپل واچ برای دستگاه ایجاد می‌کند. بااین‌حال، اگر اطلاعات این گزارش دقیق باشد، مدل بزرگ‌تر 6.7 اینچی کمترین حاشیه را خواهد داشت.

بااین‌وجود، همانطور که در تصویر بالا دیده می‌شود، شیائومی 13 در بالای نمایشگر خود حاشیه‌ای به اندازه 1.61 میلی‌متر و در پایین حاشیه‌ای به اندازه 1.81 میلی‌متر دارد و به‌طور دقیق مشخص نیست که Ice Universe درباره کدام یک از آن‌ها صحبت می‌کند. در هر صورت، نکته مشخص اینکه حاشیه‌های آیفون 15 پرو مکس همچنان باریک‌تر هستند.

طبق شایعات قبلی، انتظار می‌رود که حاشیه‌های هر چهار مدل آیفون 15 کمی در قسمت لبه‌های خود خمیده باشند که شاید از این نظر کمی شبیه به سری آیفون 11 به نظر برسند. بااین‌حال، انتظار نمی‌رود که عرض حاشیه‌های آیفون 15 و آیفون 15 پلاس نسبت به نسخه‌های سری قبلی تفاوت زیادی داشته باشد. همچنین انتظار می‌رود که سری آیفون 15 دارای نمایشگری به همان اندازه مدل‌های سال گذشته باشد.

انتظار می‌رود که اپل در ماه سپتامبر آینده (شهریور/مهر 1402) از مدل‌های سری آیفون 15 رونمایی کند. اخیراً ویدیویی از ماکت‌های سری آیفون 15 منتشر شده بود که تغییر اندازه آن نسبت به سری آیفون 14 را نشان می‌داد. همچنین درباره قیمت این دستگاه‌ها گفته شده بود که مدل‌های آیفون 15 پرو ممکن است با قیمت بیشتری روانه بازار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما