رونمایی بازی Super Stickman Heroes Fight‏؛ ابر قهرمان‌ها در رینگ مبارزه

آنقدر حضور ابر قهرمان‌های مارول و دی سی را در بازی‌ها دیده‌ایم که دیگر پدیده‌ی عجیبی به نظر نمی‌رسند. اما حالا استودیوی ONEGAME GLOBAL این ابرقهرمان‌ها را در بازی Super Stickman Heroes Fight در قالب استیک‌منی گرد هم آورده که می‌تواند تجربه متفاوت و جالبی برایتان باشد.

بازی مثل تمام عناوین مبارزه‌ای دیگر از شما می‌خواهد کاراکتری انتخاب کنید و وارد مبارزه تن به تن شوید. بازی چیز شگفت‌آور و اضافه‌ای ارائه نمی‌کند، اما نکته‌ای که در بازی جالب توجه است، گرافیک بازی و انیمیشن‌های جذاب کاراکترهاست که شور و هیجان خاصی به بازی بخشیده و شاید عاملی شود که بخواهید آن را ساعت‌ها ادامه بدهید.

کنترل‌های بازی روان هستند و در دو طرف صفحه تقسیم شده اند به شکلی که با حرکت انگشت روی بخش چپ نمایشگر می‌توانید جهت حرکت را مشخص کنید و با استفاده از گزینه‌های تعبیه شده در سمت راست هم انواع ضربات را بزنید.

ضربات و کمبوها بر اساس توانایی‌های هر شخصیت تغییر می‌کند و باید با به کار گرفتن ترکیبی از این توانایی‌ها به دشمن ضربه وارد کنید تا جایی که سطح سلامتی‌شان به صفر برسد و از دور رقابت خارج شوند. خوشبختانه تنوع حرکات مثل تنوع کاراکترها بالاست و تجربه لذتبخشی برایتان به ارمغان می‌آورد.

در بازی Super Stickman Heroes Fight شخصیت‌های متنوعی گنجانده شده‌اند، از اسپایدرمن و بتمن گرفته تا کاپیتان آمریکا که برای به دست آوردن هرکدام باید امتیاز جمع‌ کنید و تعداد مراحل مشخصی را هم بگذرانید.

البته این تنها جایی نیست که امتیازات درون بازی به دردتان می‌خورند چون همین امتیازات هستند که در ارتقا‌ی لول، انرژی، سرعت و قدرت حمله‌ی شخصیت‌ها هم به دادتان می رسند و کمک می‌کنند تا با سخت‌تر شدن مراحل شما هم بهتر در مقابل حریفتان ظاهر شوید.

بازی Super Stickman Heroes Fight آفلاین و آنلاین است و خوشبختانه خبری از تبلیغات آزاردهنده در آن نیست. اما از طرفی هم فقط امکان بازی تک‌نفره و PvP را دارد و اگر خیلی علاقه دارید با دوستانتان نقطه‌ی اشتراکی در بازی داشته باشید، می‌توانید لول قهرمان‌هایتان را با هم مقایسه کنید.

البته ممکن است ظاهر خطی شکل ابرقهرمان‌ها بعد از مدتی تکراری شده یا از همان اول خیلی به مذاق بعضی طرفداران خوش نیاید اما طراحی بصری بازی تمیز و دقیق است و توانسته ویژگی‌های اصلی هر ابرقهرمان را به اندازه‌ی کافی به تصویر بکشد.

اگر بخواهیم با خودمان رو راست باشیم بازی خیلی ایده‌ی جدید و شگفت‌آوری ندارد اما توانسته همین ایده‌ی تکراری را با اضافه کردن کمی محتوای ابرقهرمانی به یک بازی نسبتا خوش‌ساخت تبدیل کند که می‌تواند ساعت‌ها بازیکن را سرگرم کند. اگر طرفدار بازی‌های مبارزه‌ای هستید و خیلی هم حوصله‌ی بازی‌های پیچیده و سنگین را ندارید بازی Super Stickman Heroes Fight لا توجه به حجم کم و نکات مثبتی که دارد، می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *