این گجت شگفت انگیز عینک شما را به اسپیکر تجهیز می‌کند

برخی از کاربران علاقه‌ای به استفاده از هدفون درون گوش خود ندارند و بجای این کار به سراغ محصولاتی مانند هدفون‌های القای استخوانی می‌روند. یکی دیگر از جایگزین‌های هدفون‌های درون گوشی، عینک به همراه اسپیکر است که جدیدترین محصول JLab دو اسپیکر روی فریم عینک شما قرار می‌دهد.

این محصول که «JBuds Frames» نام دارد، شامل دو ماژول مستقل می‌شود که روی عینک کنونی شما قرار می‌گیرد و طراحی «Open-Ear» دارد. این دستگاه بجای اینکه از القای استخوانی استفاده کند، صدا را به صورت عادی به گوش شما می‌رساند و البته افراد نزدیک شما نمی‌توانند به چنین صدایی گوش دهند.

هر کدام از این ماژول‌ها به یک درایور ۱۶ میلی‌متری مجهز شده‌اند و البته نباید منتظر کیفیت صدای بی‌نظیری از آن‌ها باشید. به علت سبک طراحی، می‌توانید در هنگام گوش دادن به موسیقی توسط این دو ماژول، صدای محیط را هم بشنوید.

این هدفون یا اسپیکر بی‌سیم از استاندارد IPX4 پشتیبانی می‌کند که از مقاومت نسبی آن در برابر نفوذ آب خبر می‌دهد. می‌توان از این ماژول‌ها بصورت جداگانه استفاده کرد و همچنین روی آن‌ها چندین دکمه به چشم می‌خورد. کاربران می‌توانند از این دکمه‌ها برای دریافت یا رد تماس، تنظیم حجم صدا و یا حتی تغییر اکولایزر استفاده کنند. شارژدهی این ماژول‌ها به ۸ ساعت می‌رسد.

JBuds Frames با قیمت تنها ۵۰ دلار به فروش می‌رسد و از اوایل بهار پیش رو در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. قیمت درنظر گرفته شده برای این محصول بسیار پایین‌تر از محصولات رقیب است که برای مثال می‌توان به «Bose Frames» با قیمت ۲۵۰ دلار اشاره کرد. با این وجود باید منتظر عرضه این محصول و بررسی کیفیت صوتی آن باشیم تا ببینیم محصول ۵۰ دلاری JLab تا چه اندازه می‌تواند در برابر Bose قدرت‌نمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *