تاریخ معرفی ردمی نوت 9T تایید شد

سری ردمی ۹ از محبوب‌ترین موبایل‌های بازار هستند و ردمی نوت 9T هم یکی از اعضای معرفی نشده این سری است که شیائومی قصد دارد از برگزاری رویداد رونمایی ردمی نوت 9T در ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه روز جمعه ۱۹ دی‌ماه خبر داد.

نمایندگی رسمی شیائومی در اسپانیا با انتشار پوسترهایی در توییتر از رویداد رونمایی ردمی نوت 9T خبر داد؛ اما اندکی بعد، توییت‌ مربوطه حذف شد. به فاصله کوتاهی سایر حساب‌های کاربری شیائومی تاریخ رویداد رونمایی را تایید کردند.

یکی از ویژگی‌های اصلی شیائومی ردمی نوت 9T پشتیبانی از شبکه 5G است. براساس مستندات مربوط به بنچمارک گیک‌بنچ، انتظار می‌رود این دستگاه با چیپست دایمنسیتی 800U مدیاتک، رم ۴ گیگابایتی و اندروید ۱۰ در دسترس کاربران قرار گیرد. این گوشی هوشمند در بنچمارک مربوطه در آزمون تک هسته‌ای امتیاز ۵۹۸ و در آزمون چند هسته‌ای امتیاز ۱۷۶۰ را کسب کرده است.

هفته گذشته در حالی که ردمی نوت 9T هنوز معرفی نشده بود؛ ویدیوی جعبه گشایی آن توسط «میریام ژوئر» در یوتیوب به اشتراک گذاشته شد که شباهت آن را با پوکو M3 به خوبی نشان می‌داد. در ویدیوی مذکور گفته شده بود که این گوشی هوشمند از دوربین چهارگانه بهره می‌برد؛‌ اما باتوجه به اطلاعات منتشر کرده در پوسترهای تبلیغاتی، به نظر می‌رسد ردمی نوت 9T با دوربین سه‌گانه رونمایی خواهد شد. هرچند هنوز مشخص نیست ترکیب دوربین‌های دستگاه به چه صورتی خواهد بود.

اواخر آذرماه گوشی هوشمندی با همین شماره M2007J22G موفق به دریافت تاییدیه NBTC شد و در آن مقطع گفته شده بود که این شماره به نوت 9T مربوط می‌شود. حرف G در انتهای شماره مذکور نشان می‌دهد که این دستگاه فقط در بازارهای چین عرضه نخواهد شد.

درنهایت باید منتظر باشیم ببینیم شیائومی روز جمعه گوشی هوشمند جدید خود را با چه مشخصاتی رونمایی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *