شرایط و ظوابط

یونترنت فروشنده نمی باشد فقط به عنوان موتور جستجو محصول فعالیت دارد

خرید از یونترنت

لطفا توجه داشته باشد که یونترنت موتور جستجو می باشد و اگر محصولی را از یونترنت بخرید به شرط اینکه وجه محصول را از طریق درگاه پرداخت یونترنت پرداخت کنید .یونترنت ضمانت پرداخت شما می شود.ولی اگر مستقیما با فروشنده تماس بگیرید و وجه را برای ایشان واریز کنید یونترنت هیچگونه ضمانتی بابت ارسال و سالم بودن محصول ندارد.

لطفا توجه داشته باشید که هدف ما سهولت در امر خرید و پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد لطفا جهت بررسی محصول , پشتیبانی و موجودی با فروشنده همان محصول در تماس باشید.

اطلاعات فروشندگان

فروشنده می تواند شماره تماس و آدرس محل فعالیت را در اختیار عموم خریداران بگذارد و یا اگر فروشنده ای نخواهد که اطلاعات را در اختیار خریداران بگذارد .خریداران محترم میتوانند از طریق سیستم پشتیبانی فروشنده و یا سیستم تیکت با فروشنده در تماس باشند.

بازگشت وجه

اگر خریداری از طریق درگاه پرداخت یونترنت وجه را واریز نمایید میتواند تا 4 روز با دلیل مشخص و اطمینان با فروشنده و یا یونترنت تماس بگیرید و درخواست بازگشت وجه را انجام دهد.

حق خریدار

یونترنت برای تمامی محصولات 3 روز تست قرار می دهد ولی از آنجایی که لوازم برقی به محض روشن شدن دست دوم به حساب می آیند. لطفا در هنگام خرید کاملا تحقیق کنید و نظرات مشتریان قبلی را بخوانید .چون محصولاتبرقی که پلمپ آنها باز شده باشد را پس نخواهیم گرفت

فروشنده

اگر خریداران شما وجه را از طریق یونترنت پرداخت کنند ما تا 4 روز وجه را در بخش مالی یونترنت نگه میداریم و سپس برای فروشنده واریز خواهیم کرد.

پشتیبانی

پشتیبانی محصولات (فروشندگان) می باشند و یونترنت هیچگونه پشتیبانی برای محصولات انجام نمی دهد.

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما