معرفی اپ Gallery؛ گالری، مخفی‌ساز و ویرایشگر عکس و ویدیو برای اندرویدی‌ها

امکانات گالری پیش‌فرض اکثر گوشی‌های اندرویدی رضایت کاربرانشان را جلب می‌کند. ولی آیا همه به این امکانات قانع‌اند؟ احتمالا هستند کسانی که از اپلیکیشن گالری چیزی فراتر از نمایش و دسته‌بندی تصاویر می‌خواهند.

اگر خودتان را جزو همین افراد می‌دانید، شاید گالری شخص ثالث SB Studio بتواند نظرتان را جلب کند. این اپلیکیشن که به سادگی Gallery نام گرفته نه فقط یک گالری درست و درمان است بلکه می‌توانید روی آن به عنوان یک ویرایشگر عکس و ویدیو و گاو صندوق امن تصاویر خصوصی هم حساب باز کنید.

محصول SB Studio تمام امکانات روتین یک اپلیکیشن گالری را به شما ارائه کرده و رابط کاربری قابل قبولی هم دارد. می‌توانید بین تصاویر بگردید و آلبوم بسازید و آن‌ها را در اسلایدشو تماشا کنید. اتفاقا اسلایدشو یکی از نقاط قوت این اپلیکیشن است که می‌توانید عکس‌ها را در محیطی زیبا و سه‌بعدی ببینید و در صورت تمایل تم پس‌زمینه را هم تغییر دهید.

اما یکی از ویژگی‌های خوب این اپلیکیشن که خیلی‌ها فقط برای آن نصبش می‌کنند، امکان مخفی‌سازی تصاویر و ویدیوهاست. Gallery به شما اجازه می‌دهد که مدیای حساس را در گالری قفل کرده و رویشان رمز عبور بگذارید. در واقع با نصب اپلیکیشن یک گاو صندوق مخفی خواهید داشت.

گالری SB Studio فقط به نمایش عکس و ویدیو اکتفا نکرده و می‌خواسته که یک ویرایشگر کاربردی هم باشد. برای همین ویرایشگر درون‌برنامه‌ای تصاویر و فایل‌های ویدیویی را هم در اختیارتان قرار داده که شاید خیلی پیشرفته نباشند اما تا حد زیادی شما را از نصب اپلیکیشن‌های دیگر برای این کار بی‌نیاز می‌کنند.

حتی امکان ساخت کلاژ و تهیه پست برای استوری را هم در اختیار دارید تا بتوانید روی Gallery به عنوان یک اپلیکیشن همه کاره حساب باز کنید. البته یک نکته ناامید کننده هم وجود دارد و مثل همیشه چیزی نیست جز تبلیغات. در استفاده از نسخه رایگان اپلیکیشن باید وجود تبلیغات در گوشه و کنار محیط را تحمل کنید که موضوع خوشایندی نیست.

اما مجبور به این کار نیستید و می‌توانید اپ را به نسخه پرو ارتقاء بدهید یا اینکه نسخه آنلاک اپلیکیشن را از دانلودسنترها پیدا کنید. در هر صورت، گالری SB Studio با بیش از 50 میلیون نصب فعال جزو گالری‌های خوب موجود برای اندرویدی‌هاست که عملکرد قابل قبولی هم از خود به نمایش می‌گذارد.

این اپلیکیشن را می‌توانید از لینک زیر دانلود کنید و نظرتان راجع به آن و محصولات مشابهش را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *