آنتوتو فهرست قوی‌ترین موبایل‌های پرچمدار و میان‌رده دسامبر ۲۰۲۰ را انتشار داد

پلتفرم بنچمارک آنتوتو (Antutu) لیست قوی‌ترین موبایل‌های میان‌رده و پرچمدار اندرویدی در ماه دسامبر ۲۰۲۰ را منتشر کرد.

همانطور که پیش‌بینی می‌شد، شیائومی Mi 11 در صدر جدول قوی‌ترین پرچمداران ماه دسامبر ۲۰۲۰ از نگاه آنتوتو قرار گرفته است. می ‌۱۱ در حال حاضر تنها موبایلی است که به جدیدترین چیپست پرچمدار کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۸۸ مجهز شده است. هواوی میت ۴۰ پرو پلاس و میت ۴۰ پرو (هر دو مجهز به کرین ۹۰۰۰) به ترتیب در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

نکته جالب در مورد لیست ۱۰ پرچمدار قوی ماه دسامبر ۲۰۲۰ اینکه در آن هیچ موبایلی با چیپست اگزینوس به چشم نمی‌خورد و توسط محصولات سه برند (شیائومی، هواوی، ویوو) قبضه شده است.

آنتوتو لیست قوی‌ترین موبایل‌های میان رده ماه دسامبر ۲۰۲۰ را نیز منتشر کرده که در آن ردمی 10X (مدل 5G) مجهز به چیپست دیمنسیتی ۸۲۰ در رده نخست قرار گرفته و پس از آن هواوی نوا ۷ پرو و نوا ۷ (هر دو مجهز به کرین ۹۸۵) به ترتیب به رده دوم و سوم تکیه زده‌اند.

ردمی 10X پرو (مدل 5G) با اختلاف کم در رده چهارم قرار گرفته و پس از آن آنر ۳۰ و آنر X10 (مدل 5G) به ترتیب در رده پنجم و ششم به چشم می‌خورند. اوپو رینو5 (مدل 5G) در رده نهم و ریلمی Q2 پرو 5G در انتهای جدول قرار گرفته است. نکته جالب در مورد لیست میان رده‌ها سلطه موبایل‌های مجهز به چیپست‌های کرین و دیمنسیتی است که رتبه‌های اول تا هفتم جدول را به خود اختصاص داده‌اند.

آنتوتو ماهانه لیست قوی‌ترین موبایل‌ها (از لحاظ عملکرد خالص) را منتشر می‌کند بنابراین انتظار می‌رود با عرضه موبایل‌های جدید در آینده نزدیک این لیست به سرعت تغییر پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *