5 دلیل منطقی و مفید برای خرید مچ‌بند هوشمند

ورزش کردن در دورانی که ساعات زیادی مشغول کار کردن و انجام کارهای مختلف هستید، به هیچ عنوان کار ساده‌ای نیست. در این میان مچ‌بند‌های هوشمند در بین علاقه‌مندان به ورزش و تندرستی طرفداران زیادی دارند.

دستیابی به اهداف ورزش روزانه

برای تناسب اندام و سالم ماندن، باید عادات جدیدی برای خود تعریف کنید و به این عادت‌ها پایبند بمانید. گاهی اوقات برخی از این عادت‌ها بسیار کوچک به نظر می‌رسند و در نتیجه آن‌ها را کنار می‌گذارید. اما با استفاده از یک مچ‌بند هوشمند، راحت‌تر می‌توانید به این عادت‌ها پایبند بمانید. به عنوان مثال از این بین این عادت‌های مفید، می‌توانیم به برداشتن ۱۰ هزار گام در روز و ۸ ساعت خواب در شبانه‌روز اشاره کنیم.

سنجش علائم حیاتی

علائم حیاتی ارتباط مستقیمی با سطح تناسب اندام شما دارند. باید خاطرنشان کنیم با وجود اینکه تمام ساعت‌های هوشمند از چنین قابلیتی بهره می‌برند، ولی ساعت‌های ارزان‌قیمت معمولا نمی‌توانند با دقت زیادی علائم حیاتی را زیر نظر بگیرند. این در حالی است که مچ‌بند‌های هوشمند در این زمینه دقت بسیار خوبی ارائه می‌دهند. از بین این سنسورها می‌توانیم به سنسورهای مربوط به سنجش ضربان قلب و سنسور اکسیژن خون اشاره کنیم.

بررسی پیشرفت

اگر می‌خواهید با گذشت زمان میزان پیشرفت خود را ارزیابی کنید، یک مچ‌بند هوشمند می‌تواند چنین کاری را برای شما انجام دهد. زمانی که روند پیشرفت را مشاهده می‌کنید، انگیزه‌ی بیشتری برای ادامه‌ی مسیر خواهید داشت.

بررسی وضعیت خواب

در زمینه‌ی بی‌خوابی عوامل زیادی تاثیرگذار هستند. کمبود خواب می‌تواند عوارض زیادی برای سلامتی شما به همراه داشته باشد. بسیاری از مچ‌بند‌های هوشمند با دقت زیادی وضعیت خواب را زیرنظر می‌گیرند و با بهره‌گیری از این اطلاعات، می‌توانید با قاطعیت بیشتری برای بهبود الگوهای خواب تصمیم‌گیری کنید.

شخصی‌سازی برنامه‌های ورزشی

بدن هر فرد با دیگری فرق دارد و بنابراین بهتر است از یک برنامه‌ی ورزشی شخصی‌سازی شده برای بدن خود استفاده کنید. بسیاری از اپلیکیشن‌های ورزشی می‌توانند به مچ‌بند هوشمند وصل شوند و بعد از دریافت اطلاعاتی مانند قد، وزن، درصد چربی و اهدافی که می‌خواهید به آن‌ها دست پیدا کنید، برنامه‌های شخصی‌سازی شده در اختیار شما قرار می‌دهند.

به عنوان مثال اگر به تازگی یک برنامه تمرینی را آغاز کرده‌اید یا پس از استراحت طولانی به فعالیت‌های مربوط به تناسب اندام بازگشته‌اید، تمرینات شما طبیعتا متفاوت با تمرینات یک ورزشکار با تمرین مداوم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما