هزینه خرید توییتر بلو در حال افزایش است

ایلان ماسک؛ ریاست شرکت‌های تسلا، SpaceX، نورالینک و Boring Company اعلام کرده که در آینده، اشتراک گران‌تری با مزیت قابل توجه در توییتر ارائه خواهد شد. این میلیاردر اخیرا با انتشار پستی در صفحه توییتری خود اعلام کرد: “در آینده اشتراک بدون تبلیغات با قیمت‌گذاری گران‌تر ارائه خواهد شد.

در ادامه وی به پست خود پاسخ داد و اعتراف کرد که تبلیغات در توییتر بیش از اندازه بزرگ شده و این تبلیغات به‌صورت مکرر نمایش داده می‌شوند. بنابراین آنها سرگرم کار روی روشی برای حل این مشکل هستند. این مشکل بایستی ظرف مدت چند هفته حل و فصل شود. بعلاوه ایلان ماسک تائید کرد که توییتر سرگرم کار روی ایده صندوقی است که از نویسندگان محتوا که در زمینه انتشار پست‌های جالب به‌طور منظم فعالیت نموده و کاربران را به سوی این شبکه اجتماعی جذب می‌کنند؛ حمایت خواهد کرد.

ایلان ماسک در روز 27 اکتبر سال گذشته (5 آبان ماه) با انعقاد یک قرارداد 44 میلیارد دلاری، مالکیت توییتر و شبکه اجتماعی با همین نام را تصاحب کرد. وی در روز 6 نوامبر (15 آبان ماه) از تصمیم خود برای احراز هویت اکانت‌های پولی در قالب بخشی از اشتراک توییتر بلو خبر داد. هزینه ماهیانه اشتراک توییتر بلو برابر با 8 دلار اعلام شد؛ البته این رقم برای کاربران iOS معادل 11 دلار است. همچنین آقای ماسک اعلام کرد که حدودا 2300 کارمند در توییتر فعالیت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین دیدگاه