معرفی بازی نقش‌آفرینی Kingdom Come Deliverance 2

کمپانی دیپ سیلور (Deep Silver) و استودیوی وارهورس (Warhorse) با انتشار تریلری از بازی اکشن نقش‌آفرینی و جهان باز Kingdom Come: Deliverance II برای کنسول‌ها و رایانه‌ی شخصی رونمایی کردند.

این دنباله داستان هنری قهرمان را ادامه می‌دهد که از انتقام گرفتن از خانواده‌ی کشته شده‌ی خود فراتر می‌رود و به سمت تبدیل شدن به یک شوالیه واقعی حرکت می‌کند. این بازی دارای یک دنیای بزرگتر و گسترده‌تر از بازی اول، یک سیستم جنگی عمیق‌تر، گفت‌وگو‌های تاثیرپذیر از رویدادها و مسیر‌های مختلفی است که بازیکنان می‌توانند هنری را در ماموریت خود درون آن‌ها ببرند.

تعدادی از اعضای تیم وارهورس قول المان‌های بزرگتر و بهتری را برای جهان، مبارزات، شخصیت‌ها و موارد دیگر در بازی داده‌اند. یکی از چیز‌هایی که آن‌ها به طور مداوم برجسته کرده، مقیاس بازی است. تام مک‌کی که نقش هنری را بازی می‌کند، بیان کرده که این همان چیزی است که قرار بوده بازی اول باشد، اما به دلیل نبود منابع کافی امکان ساخت آن نبوده است. وارهورس از زمان عرضه‌ی اولین بازی روی Kingdom Come Deliverance ۲ کار می‌کند و محصول نهایی نوید یک اثر حماسی را می‌دهد.

گفتنی است که Deliverance ۲ در شهر قرون وسطایی کوتنبرگ، واقع در قلب منطقه‌ی بوهمیا (جمهوری چک کنونی) می‌گذرد. به دلیل موفقیت صنعت معدن نقره، کوتنبرگ یکی از ثروتمندترین و مرفه‌ترین شهر‌های قرون وسطی است. استودیوی سازنده بر این واقعیت تاکید کردند که بازی چیزی بیش از دنیای پیش‌فرض گل‌آلود، کثیف و قرون وسطایی را ارائه خواهد کرد و در عوض، بازیکنان می‌توانند انتظار چیز باشکوه‌تری را داشته باشند که شاید بازتابی از سفر مداوم هنری باشد. به طور کلی، نقشه‌ی بازی دو برابر نقشه‌ی بازی اول خواهد بود.

از خیابان‌های شلوغ کوتنبرگ تا جنگل‌های سرسبز اطراف آن، هنری و متحدانش از جمله سر هانس همیشه وفادار و شاد، جهان باز تاریخی گسترده‌ای برای کاوش دارند و در این میان یک چشم‌انداز سیاسی پیچیده نیز برای بررسی وجود دارد. در واقع به نظر می‌رسد که هنری مشکلات پادشاهان را حل خواهد کرد و اقدامات شما نیز سرنوشت هنری و نحوه‌ی واکنش جهان به او را شکل می‌دهد. این بازی شامل بیش از ۵ ساعت کات‌سین، نبرد‌های تاریخی دقیق شامل کراس‌بو و سلاح‌های گرم اولیه در کنار سلاح‌های سرد، موسیقی فوق‌العاده‌ا و غیره خواهد بود. همچنین حالت عکاسی وجود خواهد داشت که به بازیکنان اجازه می‌دهد از ماجرا‌های حماسی خود در این دنیای زیبای قرون وسطایی یادگار ثبت کنند.

بازی Kingdom Come: Deliverance II در سال جاری میلادی برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما