مایکروسافت ChatGPT را به تیمز برای بهبود جلسات آنلاین اضافه کرد

مایکروسافت رسماً از تیمز پریمیوم (Teams Premium) رونمایی کرد. علاوه بر چندین ویژگی جدید، آخرین نسخه ارائه شده به لطف قدرت چت‌بات ChatGPT عملکرد قدرتمندتری را به کاربران ارائه می‌کند. طبق گفته مایکروسافت، این سرویس تا 30 ژوئن (9 تیر 1402) با هزینه ماهانه 7 دلار در دسترس خواهد بود و از آن زمان به بعد با قیمت استاندارد ماهانه 10 دلار برای هر کاربر ارائه می‌شود.

مهم‌ترین ویژگی تیمز پریمیوم، استفاده از برخی ویژگی‌های هوشمند با هدف ایجاد جلسات «هوشمندتر، شخصی‌تر و محافظت‌شده‌تر» است. به‌طور خاص، این سرویس وظایف ایجاد شده توسط هوش مصنوعی مانند زیرنویس‌های ترجمه شده زنده، یادداشت‌های جلسه ایجاد شده به‌صورت خودکار، کارهای توصیه شده و نکات برجسته شخصی‌شده را ارائه می‌کند. سایر ویژگی‌های آن شامل واترمارکینگ، محدود کردن قابلیت ضبط، قالب‌های جلسات شخصی‌سازی شده و موارد دیگر می‌شود.

تیمز پریمیوم

ادغام ChatGPT در Teams Premium محصول سرمایه‌گذاری مایکروسافت در شرکت سازنده این چت‌بات، یعنی OpenAI است. ردموندی‌ها ابتدا در سال 2019 روی این شرکت یک سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری انجام دادند و اکنون مرحله سوم سرمایه‌گذاری خود را تجربه می‌کنند که آن را یک «سرمایه‌گذاری چند ساله و چند میلیارد دلاری» نامیده است.

با تمام این اوصاف، انتظار می‌رود غول ردموندی در آینده این فناوری را به تمامی محصولات خود اضافه کند. اخیراً این شرکت تأیید کرد که به‌زودی آن را به موتور جستجوی بینگ، برنامه‌های آفیس و سایر سرویس‌هایش خواهد آورد. همچنین به کاربران خود قول داده که به‌زودی ChatGPT را به سرویس Azure OpenAI اضافه می‌کند.

ChatGPT که در چند وقت گذشته مورد توجه و استقبال بسیار زیادی قرار گرفته است، یک چت‌بات دیالوگ‌محور مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند زبان طبیعی انسان را متوجه شود و متون نوشتاری بسیار دقیقی مشابه انسان تولید کند. اخیراً همچنین این مدل هوش مصنوعی یک بروزرسانی جدید دریافت کرد که قابلیت‌های ریاضی آن را بهبود می‌بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما