ماد لست آو آس ۲ چهره‌ی الی را با الی سریال جایگزین می‌کند!

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار سریال اقتباسی «آخرین ما» (The Last of Us) از شبکه‌ی HBO پخش شد. حال یکی از طرفداران به تغییر چهره‌ی الی در بازی لست آو آس ۲ با صورت بلا رمزی پرداخته‌ است.

بلا رمزی که در این سریال در نقش الی در کنار جوئل و تس با نقش‌آفرینی پدرو پاسکال و آنا تورو بازی می‌کند، قبلا از شباهت این شخصیت با خود گفته بود. در واقع او بیان کرده بود که مانند اسکین‌هایی که در بازی‌های ویدیویی بر تن می‌کنید، الی یکی از اسکین‌های او بوده است. اکنون، به لطف مادسازها او خود به یک اسکین در بازی‌های ویدیویی تبدیل شده است.

این ماد از آلخاندرو بیلسا (Alejandro Bielsa) ارائه شده که در حال حاضر به عنوان یک هنرمند روی شخصیت‌های بازی جدید سری Fable از استودیوی Playground Games کار می‌کند. او البته خاطرنشان کرده که این ماد بی‌نقص نیست و حالات صورت بلا رمزی در هنگام داشتن احساسات مختلف دقیقا مشابه‌ی الی در بازی است و او از این نظر وجه متمایزی ندارد. جالب است بدانید که این هنرمند در گذشته چهره‌ی جوئل و الی را با کریتوس و آترئوس نیز تغییر داده است.

او در مورد ساخت این ماد می‌گوید:

ما فقط طرفدارانی هستیم که با اثری که آن را دوست داریم، در حال سرگرم شدن هستیم و می‌دانیم که این ماد در لحظاتی کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما در نهایت با دقت و از روی عشق و احترام برای ناتی داگ، استودیوهایی که درگیر بازی بوده‌اند و بلا ساخته شده است.

در رابطه با سریال انتظار می‌رود که تمام بازی اول را پوشش دهد و اگر تمدید شود، تیم سازنده گفته است که نسخه‌ی دوم به بیش از یک فصل برای روایت نیاز دارد. البته کریگ مازین (Craig Mazin)، یکی از خالقان سریال، اعلام کرده که لست آو آس سریالی نیست که شش یا هفت فصل طول بکشد و آن‌ها قصد سوء استفاده از محبوبیت این آی‌پی را ندارند.

بازی لست آو آس ۲ هم اکنون روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵ در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما