لو رفتن اسکرین‌شات‌های سیستم‌عامل HyperOS شیائومی

()

شیائومی چند روز قبل رسما اعلام کرد که می‌خواهد برای گوشی‌های خود رابط کاربری MIUI را کنار بگذارد و در عوض از سیستم‌عامل اختصاصی HyperOS برای آن‌ها استفاده کند. در حال حاضر تبلت‌ها و گوشی‌های جدید شیائومی از نسخه ۱۵ رابط کاربری MIUI بهره می‌برند ولی قرار است گوشی‌های سری شیائومی ۱۴ که چند روز دیگر معرفی می‌شوند، با سیستم‌عامل HyperOS از راه برسند. حالا به لطف افشای چندین اسکرین‌شات از محیط این سیستم‌عامل، می‌توانیم به طراحی آن بپردازیم.

باید خاطرنشان کنیم در کنار اسکرین‌شات‌های منتشر شده از محیط سیستم‌عامل، یک کانال تلگرامی به نام Xiaomi HyperOS چندین فایل APK اپ سیستمی برای این سیستم‌عامل را منتشر کرده که گوشی‌های شیائومی دارای MIUI 14 مبتنی بر اندروید ۱۳ می‌توانند این اپ‌ها را نصب و اجرا کنند.


در نگاه اول، با تغییرات گسترده‌ای نسبت به MIUI روبرو نیستیم. ولی اگر بیشتر دقت کنید، می‌توانید چندین تغییر را مشاهده کنید. به عنوان مثال در این سیستم‌عامل برای شخصی‌سازی لاک‌اسکرین به گزینه‌های بسیار بیشتری دسترسی دارید. از سوی دیگر باید به افزایش امکانات برای شخصی‌سازی تصویر پس‌زمینه‌ی گوشی اشاره کنیم. کنترل‌سنتر هم طراحی مدرن‌تری نسبت به گذشته دارد ولی آیکن‌های این بخش با تغییری روبرو نشده‌اند.

باید خاطرنشان کنیم این اسکرین‌شات‌ها مربوط به نسخه‌ی بتای سیستم‌عامل HyperOS شیائومی است و بنابراین ممکن است نسخه‌ی نهایی با تغییراتی از نظر ظاهری روبرو شود. بار دیگر باید تاکید کنیم این سیستم‌عامل در کنار گوشی‌های سری شیائومی ۱۴ رسما رونمایی می‌شود که قرار است این گوشی‌ها ۸ روز دیگر معرفی شوند. در ابتدا طبیعتا این سیستم‌عامل در اختیار کاربران چینی قرار می‌گیرد و در سال ۲۰۲۴ در بازارهای جهانی ارائه خواهد شد.

چقدر این پست مفید بود؟

با کلیک روی ستاره‌ها به پست امتیاز دهید.

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونترنت
جم یونترنت
اکانت
فروشنده شو
تماس با ما